Jigsaw

Aileden
Kendim hazırladım yeni başlayan arkadaşlar daha kolay kullansın diye interface i.

Yer için yüksek çözünürlükte hazırladım resim boyutları biraz büyük o yüzden. Başka sorularınız varsa yazarsanız sevinirim. Yardımcı olmak isterim.

-Resim Silinmiş.

Jigsaw,
The Playboy

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
A

Anonymous

Guest
Süper valla ben silinik yazı falan yazamıom onlarda ps den falan heralde :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Cok guzel Paylaşım Teşekkurler extraokk popcorn

Jigsaw

Aileden
Ama[D]ouS ` demiş ki:
Süper valla ben silinik yazı falan yazamıom onlarda ps den falan heralde :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Cok guzel Paylaşım Teşekkurler extraokk popcorn
Macromedia (Adobe) Fireworks kullanırım her türlü yazı glow işlerinde çok daha pratik. Zaten 30derece rotate yaptım sonra yazının opacity'sini düşürdüm oldu bitti! extrabeer

Jigsaw demiş ki:
Ama[D]ouS ` demiş ki:
Macromedia (Adobe) Fireworks kullanırım her türlü yazı glow işlerinde çok daha pratik. Zaten 30derece rotate yaptım sonra yazının opacity'sini düşürdüm oldu bitti! extrabeer
harbi dehset-ül vahsetde awatar daa bi yahşi olmuş :lol:

Yukarı Alt