Arkadaşlar uzun süre önce ara verdiğim silkroada bugün itibariyle yeniden başladım .) eski charlarım heradaydı 9m para vardı bi giriyim bakayım dedim hem parada var yeni char açtım 12 lvle kadar geldim stall networku açtım bi de ne göreyim?resmen 6 dg altı silah satan yok.herkes uçmuş .)) Bana şöyle aradığım itemi bulacağım iyi ticaret yapabileceğim bir server lazım.1 tane amerikan servere girdim orda düşük lvl itemler satılıyor ama bilemedim nasıldır.Server önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar .)

come aral elimde spli çarlar var başlamak istersen
350K SP li str int verilmemiş 24 lvl çar var daha sp farmı yapıyorum EURAPAN
250K SP li str int verilmemiş 24 lvl çar var daha sp farmı yapıyorum Chine
100K SP li str int verilmemiş 24 lvl çar var daha sp farmı yapıyorum EURAPAN
85Lv Wiz bard- devilli elinde 76 sun +10 Var YEni yaptım ihi :D
ve 76 lvl lvl wiz cleric var dressli vs çar lazım olursa her türlü ayarlarız SW aral

yada istersen neptunde 600M paralı 76 wiz cleric Var FF + 20k SP si var %100 güvenilir sorun yok almak istediğin olursa bir telefon 0534 764 71 81

NiNCaSu demiş ki:
Alexsander'a gel hacım
Alexsander çok eski be hacım :detective:

otebostan demiş ki:
Arkadaşlar uzun süre önce ara verdiğim silkroada bugün itibariyle yeniden başladım .) eski charlarım heradaydı 9m para vardı bi giriyim bakayım dedim hem parada var yeni char açtım 12 lvle kadar geldim stall networku açtım bi de ne göreyim?resmen 6 dg altı silah satan yok.herkes uçmuş .)) Bana şöyle aradığım itemi bulacağım iyi ticaret yapabileceğim bir server lazım.1 tane amerikan servere girdim orda düşük lvl itemler satılıyor ama bilemedim nasıldır.Server önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar .)
Bende mena yı öneririm, aslında biraz bekleyebilirsen yeni server gelebilir ama bence sen bu süre içinde yine de takılmana bak. Aslında Sp li char alıp da bir yerden devam edebilirsin. Bende yeni başladım, char arıyorum şuan kendime, yeni server açılınca da orada başlayacağım..

maya veya mena olabilir.Zaten dün arama yaptığımda düşük lvl silah satan bulmuştum.Benim tek isteğim aradığım zaman silah bulabilmem wizard açıcam çünkü.Onun için heradan ayrılmak istiyorum.9m para var charda çabuk kasabilirmiyim o parayı acaba?

Yukarı Alt