extraloob demiş ki:
bu banlanmalar için yakında açılma imkanı doğar diyeceğim de adamlarla hiç konuşulmuyor ki ulaşmak lazım düşünceleri nedir ne değildir kimse bu oyunu elle kasıp lvl 90 olamaz ki :S
Şimdiye kadar Banlanan lardan açıçılan olmuşmuki bizi açsınlar 2108 de görüşürüz :cry:

Bütün banlananlara geçmiş olsun :cry: silk alanlarıda banlamaya başladılarsa artık... :think:

İşe Bakya 1000 Silk aldıgım Char Banlandı Böle İşmi Olurya yemin ediyorum joymax.com a dava acıcam ne bu be bot bile kullanmadık banlanıoz kullansak ne olucak acaba hiçteyse silki paypaldan almıstım hemen geri çekicem paramı bune ya böle punih.. dan banlandınız dio yuh yani

benimde charım banlandı silkimde vardı prede vardı ama yinede banlandı dilerimki inşallah en kısa zamanda hatalarını anlayıp açarlar charları hepinizi protestoya davet ediyorum 1 hafta boyunca oyuna girmeyin serverler boş kalsında aklı başlarına gelsin şerefsizler verilen emeğede acımıyorlar

- Resim Silinmiş.

Evet arkadaşlar Gaymax'a şu ana kadar ne kadar para yatırdıysam haram zıkkım olsun hoş yatırdımın fazlasını aldımda Yinede helal etmiyorum....Adamlar kendi kendini bitirecek, 4 charın banlanması sonucu koca guild Silkroad'ı bıraktı FuGaymax kendi sonunu hazırlıyor.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Silkroadun en kötü tarafı müşteri hizmetlerinin çok kötü olması adamlara güvenip o kadar yatırıp yapıyoruz ama herşey tek taraflı adamlar istedikleri gibi davranıyorlar siteye eklenen bir notice herşeyi hallediyor sanki bot kullananları banladık sanki sadece onlar bot kollanıyor onlarda haklı olabilir müşterilerle bire bir temasa geçmiyorlar çunkü başları çok ağırır ama bu kadar büyük bir kitleye hitap edip o kadar para kazanıyorsan bırakta biraz başın ağırıversin.

Mighty demiş ki:
Phalanx ile Zicke dün benim spottlardı bereket bana bişey olmamış :muck:

ya bu oyunda en sevdigim adamlardan biriydi phalanx..
az parti yapmadık onunla..kaldı ki 2 gün öncesine kadar yapıyoduk..
fakat aci denen armudun banlanmasına çok sevindim.4 sos vardı bi tanesi 76+5 sos blade idi..
bana artistlenmişti alırım pvpde seni falan..farmda oldugum için 90 ı bekle dedim..dalga geçtigini sandı..fakat şuan kim dalga geçiyor acep :P

extraloob demiş ki:
bu banlanmalar için yakında açılma imkanı doğar diyeceğim de adamlarla hiç konuşulmuyor ki ulaşmak lazım düşünceleri nedir ne değildir kimse bu oyunu elle kasıp lvl 90 olamaz ki :S

hocam legit oyuncular (avrupalılar) 90 olmaya başladılar..hiç bot kullanmıyor onlar..7/24 parti yapıyorlar..imkansız değil yani..ama çinliler için söylediğin dogru..

Aege serverinde 3tane 90lvl farmı yapıılmış eu charım banlandı 66lvl üzerlerindede 300silk vardı hepsinde plus acıcaktım 70yapıp... bu sabah şoke ugradım

Tarantella demiş ki:
Mighty demiş ki:

fakat aci denen armudun banlanmasına çok sevindim.4 sos vardı bi tanesi 76+5 sos blade idi..
bana artistlenmişti alırım pvpde seni falan..farmda oldugum için 90 ı bekle dedim..dalga geçtigini sandı..fakat şuan kim dalga geçiyor acep :P

Bugün o Şahıs'ın başına gelen yarın seninde başına gelebilir. Ve eminimki o kişi senden daha çok silk alıyordur. Açıkçası seninkisi çekememezlik, kıskançlık vb. Ayrıca o kişiye bende katılıyorum. eğer banlanmasaydı her levelde seni rahatlıkla alırdı.

Saygılarımla.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Tarantella demiş ki:
extraloob demiş ki:

hocam legit oyuncular (avrupalılar) 90 olmaya başladılar..hiç bot kullanmıyor onlar..7/24 parti yapıyorlar..imkansız değil yani..ama çinliler için söylediğin dogru..
anlıyorum da elle nasıl kasılır o kısmını anlayamıyorum hayat diye birşey kalmaz ki elle kasılacaksa ben ilk charımı lvl 52ye kadar elle kastım aman diyorum insanlık dışı resmen 8O

SanCreaL demiş ki:
Tarantella demiş ki:
Mighty demiş ki:

Bugün o Şahıs'ın başına gelen yarın seninde başına gelebilir. Ve eminimki o kişi senden daha çok silk alıyordur. Açıkçası seninkisi çekememezlik, kıskançlık vb. Ayrıca o kişiye bende katılıyorum. eğer banlanmasaydı her levelde seni rahatlıkla alırdı.

Saygılarımla.

sen bi yol alsan ne güzel olur biliyorsun değil mi ? ben gaia'dayım..eğer malum yerimize güveniyorsak gelirsin arenada konuşursun..lafla peynir gemisi yürümez bunu unutma..
adamın charını ve benim charımı tanımadan konuşma..sanırım ortamda "çekemeyen" biri varsa o da sensin..
benim duygularımı yorumlayacak kişi de sen değilsin..
hadi kolay gelsin.

extraloob demiş ki:
Tarantella demiş ki:
extraloob demiş ki:

anlıyorum da elle nasıl kasılır o kısmını anlayamıyorum hayat diye birşey kalmaz ki elle kasılacaksa ben ilk charımı lvl 52ye kadar elle kastım aman diyorum insanlık dışı resmen 8O

hayatları olmadıgı konusunda sana katılıyorum..ama partiyle çok seri bir şekilde kasıldıgı da bir gerçek..en iyisi benim yöntem ^^..gece bota bırak boş vaktin oldugunda ticketla gir partiye kas :P

Banlananların Ortak Noktasını Bulmamız Lazım :S Bu Kadar Kişi Yüzlerce Silki İle Nasıl Banlanır Anlamıyorum.. Banlanan Arkadaşlara Geçmiş Olsun :|

Mighty demiş ki:
FreeDom demiş ki:
Banlananların Ortak Noktasını Bulmamız Lazım :S Bu Kadar Kişi Yüzlerce Silki İle Nasıl Banlanır Anlamıyorum.. Banlanan Arkadaşlara Geçmiş Olsun :|
agbot ve tbot.
evet galiba bu crack li botlardan ama paralı bot kulananlardanda var

gaia şimdi bomboş artık alıp münasip yerlerine ........ serverı :twisted:

Off Yeni Gördüm Benim 29 lvl Full SOs Event Charımda Ban Yemiş :|
Charda 250 Silk Vardı Kullanmamıştım Bile :|
Ben Bu Joymaxa Ne Kadar Sövsem Az Yha :evil:

Geçmiş olsun gaiada banlanan arkadşlar yeni char açmışlar sordum noldu diye internet cafede oyuna girmişler net cafede agbot kullanan biri varmış sanırım o ip deki bütün acc lar banlanmış tabi bu 2 kişi için örnek. banlanan 3 arkadaşta tbot kullandıgını söyledi. Şaun en güvenli botlar isro ve sm gibi gözüküyor.

Yukarı Alt