Server Gaiada yeni ban listesine dikkat ettniz mi bilmiyorum ama 85 lvl dan başlayarak birçok silk alıcısı banlanmış . Diğer serverlarda da durum böyle ise vah halimize :think: :roll:

Geçmiş olsun arkdaşlar demek ki artık silk alalarada ban başlıyo yandık vala bot elvedamı dicez :(

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
of off o nasıl ban listesidir hepsini tanıyorum, çok adam banlamışlar lakin silk alanıda bot kullanıyor diye banlarım mantığı sroyu çökertir ya da artık wow gibi olmayı düşünüyorlar rahat ve lagsız serverlar temiz kullanıcılar.

2utqctv.jpg

Sırf bot kullanıyor diye bunları banladılarsa (bilmediğimiz başka bir şey yapmadılarsa) hiç bir güvence kalmadı oyunda haftaya bizim başımızada gelebilir

Mojito

Bence bunların amacı bizleri oyundan soğutmak gibi birşey ama Bunlar M.. gibi bir kanıya çıkıyorum

valla ilk defa böyle bişe gördüm..
ilk defa bir haftada bu kadar çok yüksek lvl char ban yemiş..
bu mantıkla baktığımızda herkesin charı banlanabilir gibime geliyor..
o zmn oynamayalım artık bu oyunu.. :roll:

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Mighty demiş ki:
_TheFireBender_ demiş ki:
220 silk vardı bnm charın üstünde ! banlanmış şu an perimumda vardı
Tbot mu kullanıyordun 3-4 kişiyle konustum banlanan , tek ortak noktaları tbot
Dediğine göre joymaxla t-bot bir iş çeviriyor olabilir söz konusu para olunca bunlar müşterilerini bile satarlar

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bu banlanmalar için yakında açılma imkanı doğar diyeceğim de adamlarla hiç konuşulmuyor ki ulaşmak lazım düşünceleri nedir ne değildir kimse bu oyunu elle kasıp lvl 90 olamaz ki :S

extraloob demiş ki:
bu banlanmalar için yakında açılma imkanı doğar diyeceğim de adamlarla hiç konuşulmuyor ki ulaşmak lazım düşünceleri nedir ne değildir kimse bu oyunu elle kasıp lvl 90 olamaz ki :S
china char kasanlar evet olamaz (pt'ye almıyorlar çünkü :P)
ama eu charlar rahatlıkla elle 90 lvl olur 4 ya da 5 ayda.. günde 4-5 saat pt'de kassalar yeter. :wink1:

Yukarı Alt