yuhhh be melih heryerde post kasıom be ne adamsın :) ben senin yerinde olsam auto post kasıcı diye bir program yazardım...
Uygun fiyata ben yazabilirim... :P :D :lol: tabi autoit kodalarını öğrene bilirsem

blackrain demiş ki:
yuhhh be melih heryerde post kasıom be ne adamsın :) ben senin yerinde olsam auto post kasıcı diye bir program yazardım...
Uygun fiyata ben yazabilirim... :P :D :lol: tabi autoit kodalarını öğrene bilirsem
burda postmu kasıyom sence :roll: burda avatarım gzl diye konu açtım nede olsa test driver yeri değilmi burası :wink1: :popcorn:

fatalaty demiş ki:
cok guzel ya bı arkadasında ole bır ımzası var yuzuklerın efendısı fılmının nerdeyse tamamı sende oyle yapsydınya
o imzayıda biliyom önceden kullanmıştım hatta ama the last woodbender daha bi orj :beer: ayrıca bn yapmadım (Ç)alıntı :twisted:

Çok karmaşık ve profesyonelce değil. Diyorum sana gir ps bölümüne ps userlardan imza + avatar iste kal sabit birşeyde. İmza başka avatar başka ikisi birbirinden kötü (:

Titus Pullo demiş ki:
Çok karmaşık ve profesyonelce değil. Diyorum sana gir ps bölümüne ps userlardan imza + avatar iste kal sabit birşeyde. İmza başka avatar başka ikisi birbirinden kötü (:
yinede yoruun için tşk :( değiştiriyim ozmn imzayl vtr birbirine uysun :roll:

Yukarı Alt