Jigsaw

Aileden
447x338 resmi 100x100'lük alana koymuşsun. Bi daha bana Ps biliyorum deme düştün gözümden. :P

Benden biraz çalıntı olmuş, eskiler benim "Başlığını küçülteceksin..." geyiğini bilir. 8)

belirsizzzzz

Aileden
Jigsaw demiş ki:
447x338 resmi 100x100'lük alana koymuşsun. Bi daha bana Ps biliyorum deme düştün gözümden. :P

Benden biraz çalıntı olmuş, eskiler benim "Başlığını küçülteceksin..." geyiğini bilir. 8)
O kdar küçük yapınca fontlar karışıyo.Böle yaptım bende biliyorum işte ps biliyorum xD

Jigsaw

Aileden
BaTTeRST demiş ki:
Jigsaw demiş ki:

O kdar küçük yapınca fontlar karışıyo.Böle yaptım bende biliyorum işte ps biliyorum xD
Muhaha, nasıl karışıyor yahu? Ne farkeder yine 100x100 oluyor sonuçta ve kalitesi de son derece bozuluyor.

Hiç beklemezdim senden Batterst, geleceğin vardı Ps'de... Cık cık...

bannedddd

Buralıyım
Okunabilitesi çok kötü güzel durmuyor ezilmiş büzülmüş bir şey gibi.. :D

Jigsaw demiş ki:
bkz: ben. 8) :mrgreen:

belirsizzzzz

Aileden
Jigsaw demiş ki:
BaTTeRST demiş ki:
Jigsaw demiş ki:

Muhaha, nasıl karışıyor yahu? Ne farkeder yine 100x100 oluyor sonuçta ve kalitesi de son derece bozuluyor.

Hiç beklemezdim senden Batterst, geleceğin vardı Ps'de... Cık cık...

Yok yaw çok küçük geliyo uğraşamam ben o kadar küçük şeyle başıma ağrı giriyo sonra(biradanmı ondanmı bilmiyorum).
Harmonia demiş ki:
Okunabilitesi çok kötü güzel durmuyor ezilmiş büzülmüş bir şey gibi.. :D

Jigsaw demiş ki:
bkz: ben. 8) :mrgreen:

100*100 olmadıgından. :twisted: :mrgreen:

extraloob demiş ki:
avatar ve imzan ilk gün ki gibi halen çok kötü 0/0
yapma be hacım kalibi kırıyon ama ^^

Jigsaw

Aileden
@1: Zoom diye bir şey var, zoom yap da çalış o zaman. Çözünürlüğünü azalt. Bir Ps'cinin bahanesi olmaz.

@2: 100x100 olmaması bir sebep değil, 100x100 yapılmaması bir sebep. 8)

@3: Hiç avatarının olmaması, kötü bir avatarın olmasından iyidir. :D En azından bişey koymadığın için kimse senin zıçıp zıvamanı görmemiş olur. :D Sen kırdırtıyosun kalbini...

Yapmicaktın bu hatayı Baterist, imza da rezil, 450x250 yuh yuh yuh, 1024x768 yapaydın.

belirsizzzzz

Aileden
Jigsaw demiş ki:
@1: Zoom diye bir şey var, zoom yap da çalış o zaman. Çözünürlüğünü azalt. Bir Ps'cinin bahanesi olmaz.

@2: 100x100 olmaması bir sebep değil, 100x100 yapılmaması bir sebep. 8)

@3: Hiç avatarının olmaması, kötü bir avatarın olmasından iyidir. :D En azından bişey koymadığın için kimse senin zıçıp zıvamanı görmemiş olur. :D Sen kırdırtıyosun kalbini...

Yapmicaktın bu hatayı Baterist, imza da rezil, 450x250 yuh yuh yuh, 1024x768 yapaydın.
imzaya öle yaptımda küçülttüm.Yaptım bir hata suçum ne acaba. :D

Yukarı Alt