Lrd

rank8
Angel wings Magicde duruyorsa 150 Silk buna vereceğime Angel ´ la kumar oynayacağım sanırım :roll: :beer: okadarda güzel gelmedi bana açıkcası bu.

Gaia serverinde yeni açtığım oyuncuya bundan alacam sanırım:wink1:

Eski DEvil Dress olsa kırmızı kanat ondan alırdım .. hayırlısı bu da güzel

BIackSaiyaN'ıma yakışır:wink1:

sabırsızlıkla bekledık updatede gelır diye ama gene gelmedi buda yalan olur gibime geliyor.

-
Forumda arayıp ta bulamadığın bi şey var mı peki? Ya da ihtiyacın olduğunda işine yaramadığı oldu mu? Bunları göz önünde bulundurarak konuşalım lütfen... Tamam ben de farkındayım eskisi gibi değil ama yine de hala her ihtiyacı karşılayan, var olan forumlar arasındaki en dolu dolu forum extraloobdur benim gözümde. Bu güne kadar neye ihtiyacım varsa buldum, ne sorduysam, kime sorduysam yanıtını aldım. Var olan sana yetmiyosa buyur daha iyisini yap senin forumuna da gelelim :wink1:

egemenergin demiş ki:
sabırsızlıkla bekledık updatede gelır diye ama gene gelmedi buda yalan olur gibime geliyor.
Anodyse arkadaşıma katılıyorum.Egemen arkadaşım bu siteye bu şekil konular açılıyorsa ve onun hakkında bilgi verirmişse emin olun gerçekleşecektir.Ama bunu yine ii niyetinizle dediğinizide biliyorum.Bilinsin ki bu hafta konulduğu diye bu hafta İtem mall da olacak diye bi kaide yok.Bnun için lütfen biraz sabır

Yukarı Alt