Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kısa ve öz nakit veya taksitle alacağınız her ürünü en ucuz internetten alırsınız sakın ola mağaza mağaza gezmeyin hiç gereği yok hem yol parasına hem kargosuna alırsınız her parçayı ayrı ayrı netten en az 150 TL kar edersiniz, deneyimle sabit 186 TL kar ettim ben alırken net her zaman daha ucuzdur.

extraloob demiş ki:
kısa ve öz nakit veya taksitle alacağınız her ürünü en ucuz internetten alırsınız sakın ola mağaza mağaza gezmeyin hiç gereği yok hem yol parasına hem kargosuna alırsınız her parçayı ayrı ayrı netten en az 150 TL kar edersiniz, deneyimle sabit 186 TL kar ettim ben alırken net her zaman daha ucuzdur.

oc malzemelerini http://www.firebal.net dan almayı düşünüyorum.. çok dolaştım ama daha uygununu bulamadım ...

pc donanım parçalarından bazılarını inventus dan almayı düşünüyorum hem saygıdeğer bir abimin müştersi olan bir site ..

+normal mağzalarda örnek dolaştığım gün dolar 1.610 dan dı fiyatlar kafayı yedirtti xD 1.30-1.50 arasına düşmesini bekliyorum o arada işte son sistem kararımı vermeyi düşünüyorum

------

son sistem ile ilgili üsdadım görüşün nasıldır ? SuperPi & 3DMark06 de basit oc (overclock üsdadı olmadan da yapabildiğimizden kasıt örnek :sıvı nitrojen -kurubuz ile yapılmış soğutmalar dahil değil xD ) ler ile site 2. liği elde edebilirmiyim :twisted:

TrowZeeN

Öğretiyorum
XipeTotec demiş ki:
TrowZeeN demiş ki:
işlemcini deiştirirsen belki
CORE 2 QUAD gillerden tercih ettim bir üst model i ile arasında biraz fark var... senin tercih önerin nedir acaba Core i7 serisinden olmasında :twisted: :mrgreen:
üstte yazmıştım diye hatırlıorum. core2duo almanı öneririm. oyunlarda quad ve core2 nin gözle görülür farkı olmuyor. parana yazık olmasın

bunu al :

INTEL E8400 Core2 DUO 3.0 GHz Socket 775 6MB, 1333 MHz, 45nm

TrowZeeN demiş ki:
XipeTotec demiş ki:
TrowZeeN demiş ki:
işlemcini deiştirirsen belki
CORE 2 QUAD gillerden tercih ettim bir üst model i ile arasında biraz fark var... senin tercih önerin nedir acaba Core i7 serisinden olmasında :twisted: :mrgreen:
üstte yazmıştım diye hatırlıorum. core2duo almanı öneririm. oyunlarda quad ve core2 nin gözle görülür farkı olmuyor. parana yazık olmasın

bunu al :

INTEL E8400 Core2 DUO 3.0 GHz Socket 775 6MB, 1333 MHz, 45nm

öneri için saol bi araştırim ama bu sistemi oyun oynamak için dizmiyorum :think:

TrowZeeN

Öğretiyorum
peki ne için diziyorsun? oyun için dizmiceksen ekran kartı cokta önemli deil. işlemci ve ram e yüklen o zaman

TrowZeeN demiş ki:
peki ne için diziyorsun? oyun için dizmiceksen ekran kartı cokta önemli deil. işlemci ve ram e yüklen o zaman

en basitten 3dmax ı çalıştırmak için =) ekran kartı ma önem vermem lazım şuan tek sorun yaptığım olay işlemci onuda 4 çekirdekte kararlıyım biraz daha zorlatıp Q6600 onunda 0 ı artık yok sanırsam 2. el olabilir veya Q9400-Q9550 fln da olabilir $ ın durumuna bağlı olarak

Yukarı Alt