Bu charları str int vermeden 101 lvl e kasıp satmayı düşünüyorum nasıl olur yorumlarınızı bekliyorum
Nickler nasıl güzelmi ? makara: :mrgreen:
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Zor ama imkansız deil güzelbi internet bağlantısı ve 7 24 açık kalabilen iyibi pc ile zor deil :)

uzun zamandır aklımda bu proje ama artık bu gün başladım her yerde güvenli slotlar var neden zor olsun ki

duzceli01 demiş ki:
bjk190309 demiş ki:
Str int vermiceksinde skiller nolcak mesela hangi skillere vericeksin makara:
hepsine clerik acar sonra bard isteyen olursa mecbur sildirir. yada alıcak kisi sildirir ona kalmıs
Avrupa charlarda çoğunlukla yan skill cleric ya da bard seçiliyor zaten bende 2 bard 3 cleric yaparım ama açacağım skill noise tambur dancing olur.
Silmek de çok basit 101 lvl bir char ile rahat 8li pt bulursun günde 3 kere 300 lük toplarsın
Çinlilere gelince cold masteri uplarım alacak olan kişiler nuker yapcaksa garanti cold açacak str yapacaksa büyük ihtimal cold açacak

eğer charlara sp farm yapıcaksan bır chın alabılırım glavie yapcam (imzadan belli olur) ben kesın musterın olarak ılk sırada yerını alırım ama 101 olarak degıl ben 90 da musaıt bı yerde ınıyım :)

Mateso demiş ki:
duzceli01 demiş ki:
bjk190309 demiş ki:
Str int vermiceksinde skiller nolcak mesela hangi skillere vericeksin makara:
hepsine clerik acar sonra bard isteyen olursa mecbur sildirir. yada alıcak kisi sildirir ona kalmıs
Avrupa charlarda çoğunlukla yan skill cleric ya da bard seçiliyor zaten bende 2 bard 3 cleric yaparım ama açacağım skill noise tambur dancing olur.
Silmek de çok basit 101 lvl bir char ile rahat 8li pt bulursun günde 3 kere 300 lük toplarsın
Çinlilere gelince cold masteri uplarım alacak olan kişiler nuker yapcaksa garanti cold açacak str yapacaksa büyük ihtimal cold açacak
90 Lv bard'ı 6 saatte kapattım ^^

ps: Cold artık geçti.. Yapcaksan ya fire yada light yap derım

ps2: basarılar

Yukarı Alt