V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Oley be bende geçiyim tamda tarife değiştirmek istiyordum

EmmaW

ganigani demiş ki:
berkomu demiş ki:
bende 5dk önce yaptırdım 24 saat içinde aktif olacakta benim 49tl lik 8mbps ye kadar olandan bağlattırdım bakalım göreceğiz internet hızını :D
Modem resle olması gerek olmazsa saat 20:00'dan sonra oluyormuş.
modem res attırdı adam sonra 24 saat içinde aktif olacak dedi :D galiba oldu çünkü sayfalar uçuyor :D

ttnet hızlı internet :D

berkomu demiş ki:
bi server olarak amerikayı seçelim yanlış hatırlamıyorsam isro serverları amerikadaydı demi?
Evet eğer ordaki ping vsvs görmek istiyosanız öğyle yapıcaksını mesela Mysro çinde galiba server olarak orayı seçip işlem yaparsanız ordaki bağlantı hızınızı görürsünüz...

Bende Geçerdim Ama Yan Komşuyla Bir Kullanıyoruz. Ve ayın 8'i olmasına rağmen Kota 3 GB Olmuş. Geçen ayıda 17 GB ile kapatmışız... :D benim Gibi bi Download ve Forum Manyağına Gitmez Galiba Bu Tarife :twisted: :twisted: :twisted:

TrowZeeN

Öğretiyorum
jason nun dedikerini aynen yaptım. 2mb - 6gb kotalı kullanıyordum 50 ytl ödüyordum. bu süper oldu. bakalım 24 saat içinde 8mb olur sizinki dediler

FeNaCoRe demiş ki:
Bende Geçerdim Ama Yan Komşuyla Bir Kullanıyoruz. Ve ayın 8'i olmasına rağmen Kota 3 GB Olmuş. Geçen ayıda 17 GB ile kapatmışız... :D benim Gibi bi Download ve Forum Manyağına Gitmez Galiba Bu Tarife :twisted: :twisted: :twisted:
Siz Sadece Yan Komşuyla.
Biz Yan Komşu+ Alt Komşu
Beterin Beteri Vardır :uyku:

Takımı
Besiktas
yaw herkes tutturmus 8 mbps.bende gecmek ıstıyorum bilgisi olan varsa yardımlarınızı bekliyorum.suanda bizim sınırsız 2mbps ayda 49 TL ödüyoruz.TTNET in sitesinde okudum diyorki 8mbps LİMİTSİZ download ayda 49TL ?

SpywaR3 demiş ki:
yaw herkes tutturmus 8 mbps.bende gecmek ıstıyorum bilgisi olan varsa yardımlarınızı bekliyorum.suanda bizim sınırsız 2mbps ayda 49 TL ödüyoruz.TTNET in sitesinde okudum diyorki 8mbps LİMİTSİZ download ayda 49TL ?
49 tl 8 mbps'lık tarifede 15 gb'ı aştığınız zaman hızınız 512 kbps'ye düşüyor.

Takımı
Besiktas
Winterspring demiş ki:
SpywaR3 demiş ki:
49 tl 8 mbps'lık tarifede 15 gb'ı aştığınız zaman hızınız 512 kbps'ye düşüyor.
ama diyorki NETLİMİTSİZ paketinde 24 aydır ttnet müşterisi olanlara yani 24 aydır ttnet ınternetın varsa ve sınırsızsa (Benimki Gibi) NETLİMİTSİZ e gecince download sınırsız dıyor 49 TL diyor.

Yukarı Alt