abi şimdi ben ecsro oynuom bunlarda sen yazmısın İçerisinde Data.pk2 ve Particles.pk2 Bulunmaktadır.peki ben şimdi ecsro nun içindeki data pk 2 ile Particles pk 2 yi silip bunları yerine koysdam olucak mı?eğer olmucaksa nasıl olacağını biri anlatabilir mi seri olun ltfn

ahh kanka guzel de bide auto seleckt olsaydi super olurdu ama gene guzeL

kardeş şimdi bende sadece uniuqiu lerdedil oyuna girer girmez ??? hatası alıorum bunu indirirsem ecsro içne atarsam calısır mı ?

Çalışıyor Arkadaşım şu an Oyundayım ben Data.pk2 Particles.pk2 ve Media.pk2 üçünü birden ecsronun içine atman gerekli..

Server Açık AMa Bakımda Oldugunda Öyle Yazıyor. anilovic sende yeniden herşeyi indir dosyaların karışmış ^^

Server Açık AMa Bakımda Oldugunda Öyle Yazıyor. anilovic sende yeniden herşeyi indir dosyaların karışmış ^^

ya aga en yeni media deil bu mediayı en yeni medyaya göre ayarla çükü oyuna girer girmez ???? hatası werıor ama yeni mediayı atınca wermior yeniye gore ayarlarsa sevinirm

saolasın emeği geçen herkesin eline emeğine sağlık bu frum sitesini kurandanda allha razı olsun sayenizde oyunun keyfine yeni yeni varıyorum süper bi site buuuuuu oleyyyy :D

Yukarı Alt