kendime bir yazıcı almak istiyorum fakat bu konuda çok bilgim yok :rolleyes1: .Hangi özelliklere sahip olursa daha iyi olur,hangisinin kullanımı daha rahattır ? Bunlar hakkında bana yardımcı olmanızı istiyorum.Bir de önerdiğiniz yazıcıların fiyatlarını da eklerseniz çok iyi olur.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
HP çok seslidir ama şu anda en uygun bütçeli makinalar HP'de dir samsung cep telefonu nasıl herkesin elindeyse HP'de herkesin evinde bende bile HP var yazıcı+scanner+fotokopi 40-50 dolar şu anda fiyatı gayet bedava.

HP Deskjet F4180

extraloob demiş ki:
HP çok seslidir ama şu anda en uygun bütçeli makinalar HP'de dir samsung cep telefonu nasıl herkesin elindeyse HP'de herkesin evinde bende bile HP var yazıcı+scanner+fotokopi 40-50 dolar şu anda fiyatı gayet bedava.

HP Deskjet F4180
Öyle tabi ama şu gerçek var toner almaya kalksan yazıcı fiyatında ve cok cabuk toner harcıyor.

Explosive demiş ki:
extraloob demiş ki:

HP Deskjet F4180
Öyle tabi ama şu gerçek var toner almaya kalksan yazıcı fiyatında ve cok cabuk toner harcıyor.
o senin düşüncen ^^

HP OfficeJet J6410 Yazıcı + Scanner + Fax ^^

ps: Aygıt pahalı ama aynı şeyi kartuşu için söyleyemeyeceğim...

ps2: Ne alırsan al lazer alma ^^

Bendede HP OfficeJet N7000 var ve cok cabuk toner bitiyor, Doldurmaya kalkıyorum 4 toneri 55 liraya dolduruyorlar, Almaya kalksan dünya para gidiyor hiç memnun degilim

Explosive demiş ki:
Bendede HP OfficeJet N7000 var ve cok cabuk toner bitiyor, Doldurmaya kalkıyorum 4 toneri 55 liraya dolduruyorlar, Almaya kalksan dünya para gidiyor hiç memnun degilim
n7000 gıcık bir modelmiş o zaman ^^

benimkinde 2 tane toner var, 55*2 den 110tl orijinal :D

Yukarı Alt