Arkadaşlar Ben Adobe Photoshop Cs2'yi kullanıyorum. Daha yeni başladım fakat içimde büyük bir hırs var öğrenicem bu illeti :D

Neyse konumuza gelelim. Ben şu siteden birkaç tane yazı Fontu indirdim. (http://www.dafont.com) Bunları :/Windows/Fonts klasörüne attım. Fakat photoshop'u açınca attığım yazı tipleri gözükmüyor. Bunu nasıl çözebilirim.

Birde Effect'li falan yazı yazıyorlar. İmzalarda vs. Bu Effectleri nasıl veriyorlar Kısaca anlatan olursa çok sevinirim. Veya ilgili bir konu varsa onunda adresini verebilirsiniz!

İyi Forumlar ... :)

passion demiş ki:
fontları o şekilde değil başlat'denetim masası'görünüm ve temalar diyorsun orda sol üstte yazı tipleri wardır onun içine yapıştır işlem tmmdır:)
Ne fark varki Öbür şekilde de yapsam yine aynı yere atıyor :roll:

C@sP3R demiş ki:
passion demiş ki:
fontları o şekilde değil başlat'denetim masası'görünüm ve temalar diyorsun orda sol üstte yazı tipleri wardır onun içine yapıştır işlem tmmdır:)
baq aynı şey olduğunu bilmiyordum ama ben bu yolu kullandım yükleme falanda sormadı genede sen bilirsin!

passion demiş ki:
C@sP3R demiş ki:
passion demiş ki:
baq aynı şey olduğunu bilmiyordum ama ben bu yolu kullandım yükleme falanda sormadı genede sen bilirsin!
Bende tam emin değilim fakat senin söylediğin yere gittiğimde benim attığım fontlar oradada vardı. Birde PhotoFilter programınıda kullanıyorum. Onda yazmak istediğimde attığım yazı fontlarını görebiliyorum

Ben indirdiğim fontları c:\programfiles\common files ın içindeki fonts klasörüne atıyorum sende öyle yapmayı dene

Yukarı Alt