Server
Flora
Takımı
Galatasaray

Çeşme
Didim
Marmaris
Kemer
Fethiye

her yıl bir mekan görmek oranın 5 yıldızlı otelinde 5 gece 6 gün tatil yapmak en büyük zevklerimden birisidir bu sene nereye gitmemi tavsiye edersiniz sizler yukarıda ki yerlerin haricinde nerelere gittiniz neleri önerirsiniz, plaj çantam mayom ve gözlüklerim hazır bir de nike'dan kumsal için ayakkabı alacağım çıplak ayakla tekne turlarında kayalıklı bölgelerde yüzmek acayip zor oluyor.

düz siyah bulmam lazım...

Didimi öneririm abi sana geçen sene ordaydım eğlence mekanları güzel,plajlarıda oldukça güzel plajın hemen üstü zaten çarşı çok turist var soğuk kanlı değiller ben oldukça sevmiştim arkadaşlarımla gitmiştim çok iyi vakit geçirmiştim.... :thumbsup:

Marmarisde bi okadar güzel Otel'imiz oldukça güzeldi pek çıkmadım ama tekne turu'na plajına falan inmiştim baya gezilecek yerler var iyi vakit geçiriliyor fazla türk'e raslayamıyorsun zaten bu iyi birşey :mrgreen:
barları eğlence mekanlarıda on numere süppooo rahat etmek istiyorsan iyi eğlenmek istiyorsan, Didim Marmaris öneririm ama ben bu yaz Antalya ve Fethiyeye akmayı planlıyorum :thumbsup: :beer:

Seferihisar ^^ kesinlikle gitmelisin buz gibi denizi ile turistik yerleri çok mutlaka tavsiye ederim :)

Abi sen bence bunların hepsini boşver.Sen gel bir karadeniz turu yap.Oranın bir havasını aldınmı her yaz gidersin.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
casanova demiş ki:
dalış yaptınızmı hiç yada denemek istermisiniz

dalış denemek isterim hatta bir endüstri ürünleri mühendisi arkadaşım var istanbulda amatör dalış eğitimlerine başladı 3 yılda hoca oldu ama masraflı iş ve geçen buluştuk hep kokoş karılar var bana uymassss :mrgreen: :twisted:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Bro Didim gibisi yok, yazdıklarının hemen hemen hepsine gittim lakin Didim 'e tekrar tekrar giderim hatta bi yazlık ev bile alabilirim o derece yani :P

Pro

rank8
Loco demiş ki:
Abi sen bence bunların hepsini boşver.Sen gel bir karadeniz turu yap.Oranın bir havasını aldınmı her yaz gidersin.
+1905
Abi gel karadenize ben gezdiririm seni... :beer: :thumbsup:

@extrallob
Valla abi kokoşşş karılar şansına denk gelmiş eğer bir haftasonu kaçamağı yaşmak istersen sana gelibolu kömürlü limanını öneririm ki hafta slnu sexapalite olarak bodrum plajlarını aratmaz ayrıca bu liman kendi kendisini temizleyen dünyadaki 2 limandan biri Netional geografic in bir sayısı bu limanı inceledi kısacası git derim

İzmir'e gitmeni öneririm.Her yaz ordayim gercekten Turkiye'nin En guzel sehirlerinden biri. 8) :beer:

Kemer iyidir :mrgreen: Bunu Konyaaltı'nda büyümüş biri olarak söylüyorum. Günde 2-3 Rus ve mis gibi bir tatil garantisi verebilirim. Ama dinlenmek için tatile geleceksen Extra, Rus Hatunlar bırakmaz vallahi, bunu baştan belirteyim :mrgreen:

BaSoryong

Buralıyım
Didim yada Bodrum Derim Bodrum buraya 1 saat ama didimi daha çok seviyorum :))
Eğer Gelirsen abi cayımızı içmeye bekleriz :)

Yukarı Alt