Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Yaz Tatili için Planlarım XD

yazın Fethiye / Ölüdeniz'e gelmek ve orada 6gece 7gün herşey dahil sınırsız alkol ve interneti olan bir otel arıyorum şimdiden bulursak yaza sorun yaşamayız diye düşünüyorum.

isteklerimi bir kez daha yazayım.

gidiş dönüş uçakla olacak, transfer işlemlerini otel yapacak.
4-5* farketmez 3 öğün yemek
sınırsız alkol
sınırsız ve ücretsiz wireless internet (odamdan yayına girebileceğim Razz)

ölüdenize yakın olacak otelden çık denize gir hesabı.

Bungalow evler varmış duyduğuma göre bak onlarda olur işte, konuyla ilgili deneyimi olan veyahut tavsiyesi olanalr bu topic altından yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

dilek2007_oludeniz_fethiye_mugla_2.jpg

Çeşme taraflarına Gelsen Belki Yardımcı olurum Takıldıgımız Mekan nede olsa Razz

Hacım Denizi Severim Havuz Bana gelmez Diyorsan Çeşme-Ilıcadan Şaşma Şirin Bir çarşısı Ve Dünyaca Ünlü Shereton Oteli.Gece Hayatı Vs. Ne ararsan Burda Ben 2 yazdır Burdayım Wink

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
gscihan demiş ki:
Hacım Denizi Severim Havuz Bana gelmez Diyorsan Çeşme-Ilıcadan Şaşma Şirin Bir çarşısı Ve Dünyaca Ünlü Shereton Oteli.Gece Hayatı Vs. Ne ararsan Burda Ben 2 yazdır Burdayım Wink
çeşme - ılıca paşa limanı gibi mekanlara doyduk be yavrum gezmediğim görmediğim bir fethiye bir de bodrum kaldı ki bodruma ne giderim ne gideni severim :lolmuch: :mrgreen:

Woot Süper bir plan olmuş Abi,Phh Türkiyemin güzelliklerine bak be yemişim parisi londrayı..:mrgreen: :mrgreen:
Eğitim Şart. :mrgreen:

Jigsaw

Aileden
Suyu pek sevmem çok iyi yüzsem de. Çin'e gidip Shaolin tapınağında yaşayabilirim 3 ay..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
tibete giderim asyaya kapanacağıma ben bir küçük pigmeyim
önce fethiyeyi göreyim ıvggyy tiksinç yazdım ben kaçanzi topicten :lolmuch: :lolmuch:

ftw philipinies teeny Razz jiggy Razz

Jigsaw

Aileden
Bali'ye gitmeni öneririm. Endonezya mükemmel bir yer. Ablam geçen yaz gitti. Bir kaç resim ekleyeceğim topice birazdan.

World Of Wonders Topkapı Palace Diyorum Başka Birşey Demiyorum..

- Yönü Çok İsrailli Var Ve Her An Birine Kafa Göz Dalmanız Olası, Ne Yazık Ki Bu Sene Gidemiyorum Topkapıya, İsraile Gideceğimde..

( Bu Ne Çelişki Demeyin, Öyle İşte )

Otelden Resimler..

Şu Arkadaki Bina Lalezar Bar Gece 00.00a Kadar Hizmet Veriyor, Salı Günü Lalezarın Orlarda Fasıl Var..

Şu Arkadaki Büyük Kuleyi Gördünüz Mü ? Orda Bar Var, İçkinizi Yudumlarken Hatunlarla Denizi Seyretmek Güzel Oluyor..

Aqua Parkdaki Görevlilere Türk Olduğunuzu Belirtince Öncelik Sağlıyorsunuz :lol:

Sol Arkada Cami Gibi Bir Yer Varya, Orasıda Disko, 23.00 - 03.00 Arası Hizmet Veriyor..

Otelin Ana Açık Büfe Restaurantı..

Otelde İtalyan, Balık, Alaturka Gibi Restaurantlarda Bulunmakda. Daha Vardıda Aklıma Gelmedi..

Yukarı Alt