işini bitirdiğinde kan gelmeye başladı. Ço...k korkmuş ve çok acı çekiyordum
Çünkü ilk kez diş çektiriyirodum makara:

Takımı
Galatasaray
Beyler gülüp geçmesini öğrenin artık yahu ben de tebessüm bile etmedim ama ilkokul terk lise terk diyor muyum. daral:

Hayta35

Bilgiliyim
ortamı yumusatmak neşelendırmek icabında bişeylr yapmıs kendisine göre arkadasımız gülmek bu kadar zor olamamalı her seye Negativ olumsuz yorum yapmakdan vazgecın herseyden zevk cıakrmaya eğlenmeye bakın isterse ortaokula baslamıs olmasın bişey farkedicekmı?

Hayta35 demiş ki:
ortamı yumusatmak neşelendırmek icabında bişeylr yapmıs kendisine göre arkadasımız gülmek bu kadar zor olamamalı her seye Negativ olumsuz yorum yapmakdan vazgecın herseyden zevk cıakrmaya eğlenmeye bakın isterse ortaokula baslamıs olmasın bişey farkedicekmı?
ben günümü son günmüş gibi geçiriyorum ve mutluyum şuanda kimse içim kendimi veya birilerini kırmaya deymez nese:

ps:lafım meclisten dışarı kimse üzerine alınmasın

Sacrifices demiş ki:
Hayta35 demiş ki:
ben günümü son günmüş gibi geçiriyorum ve mutluyum şuanda kimse içim kendimi veya birilerini kırmaya deymez nese:

ps:lafım meclisten dışarı kimse üzerine alınmasın
:wink1: :thumbsup:

Yukarı Alt