Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Yaşasın Yeni Kral ^_~

Sm'nin durumu belli olmamasından dolayı silkroad yaşamımda her botu denemiş lakin kendi charımda hiçbir dandik botu kullanmamış sadece Sm kullanmış birisi olarak bugün itibarıyla SBOT ile oyun hayatıma devam ediyorum.

SBOT gerçekten çok güzel ve ufak sorunları olan lakin bizi pek fazla etkilemeyen muazzam bir bot bence en büyük özelliği 2 char açıp clientless oynadığınızda pc'de sanki oyun açık değilmiş gibi olması dolayısıyla bu botu kimse tutamaz diyorum.

ulgur.jpg

wuntif.jpg

2j5gwfo.jpg

extraloob demiş ki:
Yaşasın Yeni Kral ^_~

Sm'nin durumu belli olmamasından dolayı silkroad yaşamımda her botu denemiş lakin kendi charımda hiçbir dandik botu kullanmamış sadece Sm kullanmış birisi olarak bugün itibarıyla SBOT ile oyun hayatıma devam ediyorum.

SBOT gerçekten çok güzel ve ufak sorunları olan lakin bizi pek fazla etkilemeyen muazzam bir bot bence en büyük özelliği 2 char açıp clientless oynadığınızda pc'de sanki oyun açık değilmiş gibi olması dolayısıyla bu botu kimse tutamaz diyorum.

ulgur.jpg

wuntif.jpg

2j5gwfo.jpg
aynen bnd Sbot Rulezz dior baska bşi demiorum 8)

Ps:okan abi yanlız extraloob 41dk dır kasıo görünüo ama kastığı exp %-0.20 :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
çok mükemmel bir bot gerçekten sm'yi 1 ayda geçer bu kadar söylüyorum.

bot kasmıyor 2-3 client açmaya çalışıyordum aç kapa yapıyordum char itemleri aktarma falan bayağı vakit aldı, şimdi herşey yolunca clientless 2 charım var birisi stall diğeri normal char aynen devam.

server makınedemde softmod ile 3 char acınca asırı kasıyordu bunda 6 yaptım tık demedı acıcak char bulamadım 6 da kaldım ahaha en hoşuma giden ise 0 virüs yani crack olmaması softmod yalan olur yaşasın yeni kral

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Zardock demiş ki:
server makınedemde softmod ile 3 char acınca asırı kasıyordu bunda 6 yaptım tık demedı acıcak char bulamadım 6 da kaldım ahaha en hoşuma giden ise 0 virüs yani crack olmaması softmod yalan olur yaşasın yeni kral

:muck:

tam bir profesyonel siteyiz toplu halde hareket ediyoruz krala saygı duyuyoruz :P :buddha:

extraloob demiş ki:
Zardock demiş ki:

:muck:

tam bir profesyonel siteyiz toplu halde hareket ediyoruz krala saygı duyuyoruz :P :buddha:
:buddha: :buddha: Yaşasın yeni Kral :P

extra açız. komşusunun goldu yokken 172m ile ortalıkta dolaşan bizden değildir ^^. 10k pls :P
senin lv benden düşüktü hangi ara geçtin beni yaw. tabi sende azizlik yapan net yok herhalde.

SM nin yeri başka. ama cw o yeri haketmiyor. hadi hayırlısı :)

muazzam güzel bir bot.... bir kaç küçük eksiği var onlarda çözülürse olay bitmiştir....mesala takıldığı zaman bırakmıyor meret :D

anibus demiş ki:
muazzam güzel bir bot.... bir kaç küçük eksiği var onlarda çözülürse olay bitmiştir....mesala takıldığı zaman bırakmıyor meret :D
daha ilk versiyonları bunların olması çok doğal

Yukarı Alt