Çok güzel öneriler bunları hayatında kullanan kişi gerçekten herkes tarafından sevilir ve saygı duyular ayrıca kendisi de çok mutlu olur.

Paylaşımın için sağol. :beer:

çok güzel abi sen çok anlamlı ve çok iyi dusunen herseyin dogrusunu bilmeye çalısan bir insan diğer konularından anladım bunlar
Tebrikler Sana Kardeşim

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
-Bildiklerini paylaş. Ölümsüzlüğü elde etmenin bir yoludur.

extraloob.com >>> silkroad bilgi paylaşım sitesi

bütün forum sitelerinde takılır bir bilgi almak bir bilgi sormak isterdim herşey yasaktı hepsine inat bu siteyi kurdum ve slogan olarak bunu yazdım şimdi gidip bakın o kahpe ucuz sitelere aynı sloganı aldılar bizden, kullanıyorlar ama gözümde pul kadar değerleri yok eziklerin çünki ruhlarında paylaşım hissiyatı yok.

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
extraloob demiş ki:
-Bildiklerini paylaş. Ölümsüzlüğü elde etmenin bir yoludur.

extraloob.com >>> silkroad bilgi paylaşım sitesi

bütün forum sitelerinde takılır bir bilgi almak bir bilgi sormak isterdim herşey yasaktı hepsine inat bu siteyi kurdum ve slogan olarak bunu yazdım şimdi gidip bakın o kahpe ucuz sitelere aynı sloganı aldılar bizden, kullanıyorlar ama gözümde pul kadar değerleri yok eziklerin çünki ruhlarında paylaşım hissiyatı yok.
bu site açılmadan önce başka sitelerde ücretsiz/crackli vs. botla ilgili konular delete leniyor koyanlaar banlanıyordu sürekli :?

ne yazık ki burda yazan herşeyi yapan bir insan dünyada yok.
ya da sayısı yok denecek kadar az.
hepimiz istemeden de olsa birbirimizin kalbini kırarız, daha sonra barışırız.
dostlukları güçlendiren de budur zaten..

zaten hayat dedigin nedir ki ? bir gün güzel bir gün kötü.
bir gün insanlara,kuşlara,agaçlara bakıp yaşadıgın için tanrıya dua edersin.
bir gün de herşey ters gitmiştir,o günü hiç yaşamamış olmayı dilersin.
hayat da budur zaten.
burdaki herşeyi harfiyen yapsan bile(ki bu imkansız) hayatının tamamında mutlu olamazsın.
tanrı aranızdan kimseye göstermesin ama bir yakınınıza birşey olsa ya da ne bileyim bi kıza körü körüne baglansanız karşılıksız olarak ?
hep mutlu insan yoktur.hep mutsuz insan da yoktur.
elindekilerle yetinmeyi bilen ve bilmeyen insan vardır...

Bir kere en başta insanları karamsarlığa biz itiyoruz.Herkes oyun bağamlısı şöyle örnek veriyim 64 lvl wizard giant kesti kendi lvlında önümde aferin yazdım,şöyle bir cevap geldi:
-Kes lan salak şey kendine bak sen.
Şimdi ben adamı tebrik edince böyle bir şey duymam tabiki normal ve iç açıcı bir şey değil.Benm yapamadığım bir şey wizardla giant kesmek tebrk etme isteği dydm ama insanlar bu aferini bile birbirlerini aşağılamak için kullanıyorlar o yüzden zaten hiç bir şeyi olmlu düşünemiyoruz!...

Biraz mantıklı olup birbirimize güleryüzle yakşasak " :P " birbrimizi anlar ve iyi ilişkiler kurmazmıyız?Zaten hayat dediğin şey her an bitebilir ilk olarak bir düşünün bir şeyi yapmadan önce.Ya onun kalbini kırıp ondan özür dileyemezsem.Ya ona bir şey olursa diyin bir kez.Karşınızdakini tanımıyorsanız bile bir düşnün sizin hayatınız kötüyse onların ki daha kötü olamzmı?Biraz şükretmeyi öğrenin diyorum.Kendi çıkarı yüzünden insan hayatını karartmak insancamı?Yada kararlarınız uymadı diye birbrinizi vurmanız?Seni ailen işte bilmemnecili düşünceye zorlasa seninde başına gelemzmi böyle bir şey?Ne bu ayrım?Hele en nefret ettiğim birbirlerine lan kürt gibi hitaplarda bulunanlar.Kürt denilen halkı ezenler.Ne kadar salaklar.Onların yaşam tarzı konuşması seni ne ilgilendirir?Sen öyle dünyaya gelsen öyle konuşsan nolucak bir özürmü bu?Ondan sonra başımıza terörist oldular diyorsun.Sen onlarla ilgilenmezsen eğiitme yöneltmezsen onlarda dağa çıkar terörist olur yalanmı?Her şeye farklı açılardan bakıp yorumluyucaksın.Her zaman ilk düşünülen doğru olmayabiilir.Herkes hata yapabilir herkes yanılabilir.Ama önemli olan düşünmeden hareket etmemek ve hatadan ders alıp tekrarlamamak.

İçimi döktüm be oh rahatladım. =)

2easy4me demiş ki:
zaten hayat dedigin nedir ki ? bir gün güzel bir gün kötü.
bir gün insanlara,kuşlara,agaçlara bakıp yaşadıgın için tanrıya dua edersin.
bir gün de herşey ters gitmiştir,o günü hiç yaşamamış olmayı dilersin.
hayat da budur zaten.
burdaki herşeyi harfiyen yapsan bile(ki bu imkansız) hayatının tamamında mutlu olamazsın.
tanrı aranızdan kimseye göstermesin ama bir yakınınıza birşey olsa ya da ne bileyim bi kıza körü körüne baglansanız karşılıksız olarak ?
hep mutlu insan yoktur.hep mutsuz insan da yoktur.
elindekilerle yetinmeyi bilen ve bilmeyen insan vardır...
Evet.Aynen katılıyorum.Mesela sen istediğin herşeyi satın alamıyorsun.Adam alıyor.Sence o mutlumu?Sence o bir şeyi emeğiyle kazanmanın tadını başarılı olmanın gerçek başarının tadını biliyormu?Herşeyin olumsuz yanı vardır unutma.Sun+9999 bir silahın bile durabilitysi vardır sonunda yanar. =) :P

Kızla 1 hafta önce tanıştık hergün burnumun dbindeymiş face booktan tanıştık şansa.Aynı dersanedeyiz hatta aynı saatlerde.Nikime galiba aşık oldm yazdım kızda bunu görmüş telefon numarasını alıcak kadar samimi oldm yani resmen dostum.Kim diyor söyle diyor trip yapıyor.Sizce söylemek için çok erkenmi söyliyimmi?

Yukarı Alt