Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Arkadaşlar Bazı Şeyleri Lafta Bırakmayalım . Atamızı Seviyoruz , Kemalistiz Hepimiz Diyerek Olmaz.

Youtube Atatürke Küfredildiği Öne Sürülen Videoları Kaldırmadığı İçin Yasaklandı. Yasaklama Nedeniyle Sitenin Ratingi Düşecekti Ve Youtube Yönetimi Videoları Kaldıracaktı. Tabi İllegal Yollarla Girilmediği Sürece ...

Bütün Arkadaşlardan Rica Ediyorum Bu Yöntemi http://www.youtube.com A Girmek İçin Kullanmayın .

Kemalistliğiniz Dilinizde Değil Özünüzde Olsun .

Jigsaw

Aileden
Desinler gerizekalılar istediği kadar video yapsınlar o kadar saçma sapan videolar ki yok paintle makyaj yapıyorlar vs. 10 yaşında çocuğun yapacağı videolar hepsi, böyle yaparak maillerle vs. daha da popülerleştirip o saçma videoları ünlü yapıyoruz. Düşünce özgürlüğü var Dünya'da ne kadar saçma ne kadar aptalca olsa da koyabiliyorlar internet ortamına. Küfür yazarak vs. vaktinizi harcamayın. Onların zeka seviyeleri ancak paintte Atatürk 'e makyaj yapmaya yeter.

Jigsaw

Aileden
Rational demiş ki:
Arkadaşlar bu tür şeyleri yaparak yasaklanan sitelere girmek cidden çok tehlikeli. Mahkeme tarafından bu siteler yasaklanıyor ama girdiğinizi öğrenirlerse -ki ip adreslerinden öğreniyorlar- başınız derde girebilir. Ayrıca bazı siteler var oralardan yasaklanan sitelere girebiliyorsunuz bu da aynı şekilde çok sakıncalı. Bu konuda hassas olursak iyi olur.
Doğru düşünce, bu yasağın da kullanıcı taraflı yapılması ayrı bi saçmalık. Allah, allah ben başka DNS kullancam DNS değişmek yasak diye kanun mu var.. Gelsin ttnet, gelsin mahkeme, alayını yerim. :mrgreen: :lolmuch:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Jigsaw demiş ki:
Desinler gerizekalılar istediği kadar video yapsınlar o kadar saçma sapan videolar ki yok paintle makyaj yapıyorlar vs. 10 yaşında çocuğun yapacağı videolar hepsi, böyle yaparak maillerle vs. daha da popülerleştirip o saçma videoları ünlü yapıyoruz. Düşünce özgürlüğü var Dünya'da ne kadar saçma ne kadar aptalca olsa da koyabiliyorlar internet ortamına. Küfür yazarak vs. vaktinizi harcamayın. Onların zeka seviyeleri ancak paintte Atatürk 'e makyaj yapmaya yeter.

Hocam Sakin Ol Biraz Rolling Eyes

eyw iş görüyo ama bi sakıncası varmı ttnet bizi görer duyar bi durum olurmu ??yasaklı siteye girmekde ?

artık girebiliyorum giremeyenlerde girebilecekler çünkü açılmış hepimize hayırlı uğurlu olsun diyor ve programımı banu alkan'dan neremi neremi şarkısıyla kapatıyorum tüm extraloob ailesine gelsin :lolmuch: :lolmuch:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt