arkadaslar okullar açıldığında internetimin iptal edileceğinden dolayı yarışmadan çekiliyorum hepinize bol şanslar dilerim.

Hayırlısı neyse o olsun hacım,senin dört gözle dönmeni bekliyoruz,daha ne yarışmalara katılırız hep beraber inşallah :muck:

tesekkür ederim hepinize sayılı günlerim kaldı zaten net hayatında artık seneye gireriz ama arada bir giricem siteye ordan burdan gerçekten zor olucak

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
koş koş hemen kapat neti yeterki önüne bir hedef koy ve onu başar sonrasında aslanlar gibi neti bağlattırır sabahlara kadar nette olursun laf eden oldumu gerekirse ben neti kapatır geçen seferki başarımı ortaya çıkartırım dersin ve kimse sana söyleyecek söz bulamazlar bize de bu yakışır değil mi canımcım.

hayatında başarılar bu kadar genel kültüre önem ver geldiğinden engin ve güzel bilgilerini bizlerle paylaşırsın 1 yılda iyi malzeme toplanır kagıda notlar al arada.

bu sene sınavda 412 puan yaptım zaten hiç bişi diyemediler sabahlara kadar full exl yaptım

aynı başarıyı bu senede göstermeliyim ki yine öyle olsun bundan kapatıyorum neti

seneye yine full exl :beer:

Yukarı Alt