Ben düşündüm taşındım ve satamadığım çarımı burda global yarışması düzenleyerek içindekilerden sanslı olana vermek istiyorum...

Cevaplarınızı bekliyorum.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
uygundur ama charı vermeme ihtimaline karşı charı önce bize teslim etmelisin sonrasında sen yarışmayı aç başlat oynat biz takipte olacağız ok canımcım.

abi şimdi çar greecede 58 lvl ödül bu global da '' http://www.extraloob.com Yine bir ilk EXL Güvencesiyle ~ HER SERVER'da PowerLeveL Başladı! EXL Logolu Tshirt ve Sweet Tshirt ve Mouse Pad Satışları bunun gibi bir global oabilir aralarından ben bi tane seçeceğim yada hep beraber oylayrak seçeceğiz .

Hediyeyi kazanan kişiye vereceğiz çar greece de ve 58 lvl two hunderd

extraloob demiş ki:
uygundur ama charı vermeme ihtimaline karşı charı önce bize teslim etmelisin sonrasında sen yarışmayı aç başlat oynat biz takipte olacağız ok canımcım.
tamam abi ilk çarı size veririm yalnız çarda msn koruması var çarı msn gizli yanıt id ve pw ile size veririm abi konuyu nereye acayım ?

Nasıl yani, charı istedigin her hangi bir kisiye mi vereceksin :?: O zaman buna yarisma denmezki. Piyango gibi birsey bu. Char karsiliginda birsey iste. Madem bedava vereceksin, bedava vermek yerine Extraloob icin en fazla global atana ver mesela. Nasil fikir :?: :think:

istediğim derken diğer yarısmalarda nasıl kazanıyorlar? O şekil de yani yoksa arkadaşıma sölerim o atar o alır çarı

ya ben konuyu nereye açacağımı söyleyin konuyu acayip düzenleyeyim çarı size vereyim global atanlar resimleri koysun siz seçin o zaman ben karışmayayım

En mantikli yarisma soyle olur; Sen chari yetkililerden birine ver. Sonra Yarismalar bolumune ac konunu. " Extraloob için en fazla global atana char verilecektir. " yaz. Ya da ben ugrasmak istemiyorum diyorsan ya ben acayim yerine ya da yetkililerden birinden rica et. Ok :?: Güzel olmaz mi :?: :think:

qinG_JuNiOr demiş ki:
Tamam yalnız çar boş ama sorun olur mu
Bence olmaz. Hep bos char veriyorlar zaten genelde.

Windy

@Quantum

yetkililerin konuyla ilgilenmesi daha güzel olmazmı? tamam yardım etmek istiyorsun ama,bırakta herkez işini yapsın :wink1:

Quantum demiş ki:
En mantikli yarisma soyle olur; Sen chari yetkililerden birine ver. Sonra Yarismalar bolumune ac konunu. " Extraloob için en fazla global atana char verilecektir. " yaz. Ya da ben ugrasmak istemiyorum diyorsan ya ben acayim yerine ya da yetkililerden birinden rica et. Ok :?: Güzel olmaz mi :?: :think:

qinG_JuNiOr demiş ki:
Tamam yalnız çar boş ama sorun olur mu
Bence olmaz. Hep bos char veriyorlar zaten genelde.
tamam bölümü acıyorum saol abi :thumbsup:

extraloob demiş ki:
Okan abi konuyu açtım Yarışmalar bölümüne çarı vereyim mi sana ?

Yukarı Alt