evet yarın karneleri alıyoruz heyecan var mı? ben geceleri dil anlatımı düşünmekten hocayı artık rüyamda görüyodum sözlüye 70 verince şimdi sınıfta kaldın diyenlerin yüz ifadesini merak etme durumundayım :mrgreen:

Herkes e-okul sayesinde gördü bende heyecan yok 16.ya aynı karneyi alıyorum ders isimleri dışında hiç bir şey değişmedi notlar sabit nasıl olsa :mrgreen:

20.kez aynı anı yaşıcakmışım bir baktım da ne çabuk zaman geçiyormuş :rolleyes1:

Metover demiş ki:
Herkes e-okul sayesinde gördü bende heyecan yok 16.ya aynı karneyi alıyorum ders isimleri dışında hiç bir şey değişmedi notlar sabit nasıl olsa :mrgreen:
demekki lisede geliyo heyecan fizik kimyayı alan görünce karnede 1 olarak baya heyecanlanıy insan :mrgreen: ama düzeltebildim ben oda ayrı heyecan :mrgreen:

Windy

bir ders ilk dönem 3 ikinci dönem 1 olunca yıl sonu ortalamasında 2 olarak geçiyorsa eğer sorunsuz geçerim,yok 1 olarak kalıyorsa 1 puanla yazın sınavlara giderim.

İnş bi "namé" ile döneriz eve de önümzde 3 şık var

taktir namé
teşekkür namé
diğeride belli zati :lol:

Lise zor olacak sin:

Kai

olduser
LionShout demiş ki:
evet yarın karneleri alıyoruz heyecan var mı? ben geceleri dil anlatımı düşünmekten hocayı artık rüyamda görüyodum sözlüye 70 verince şimdi sınıfta kaldın diyenlerin yüz ifadesini merak etme durumundayım :mrgreen:
Aynen,bende kalıyordum sözLüme 60 vermiş :mrgreen: herkez kalcan kalcan diyodu,surat ifadelerini merak ediyorm gerçektende :lol:

tmm hamza abi artizliğin lüzumu yok şimdi burda napalım biz yani senin geçtiğin yerlerden bizde geçiçez :lol: :mrgreen:

BrendiBelle demiş ki:
WindTalker demiş ki:
bir ders ilk dönem 3 ikinci dönem 1 olunca yıl sonu ortalamasında 2 olarak geçiyorsa eğer sorunsuz geçerim,yok 1 olarak kalıyorsa 1 puanla yazın sınavlara giderim.
bro ilk dönem 1 2.dönem 3 olsaydı senin dediğin olurdu ama bu şekilde seni sorumluluk sınavı bekliyor.Allah kolaylık versin pray:
benim 9. sınıfda coğrafya öyle oldu ilk dönem 3 , 2. dönem 1 ortalaması 2 oldu gectim dersten :muck:

NiGHTMaRe

Aileden
SLauGHTeR' demiş ki:
BrendiBelle demiş ki:
WindTalker demiş ki:
bro ilk dönem 1 2.dönem 3 olsaydı senin dediğin olurdu ama bu şekilde seni sorumluluk sınavı bekliyor.Allah kolaylık versin pray:
benim 9. sınıfda coğrafya öyle oldu ilk dönem 3 , 2. dönem 1 ortalaması 2 oldu gectim dersten :muck:
Çünkü 3ten fazla zayıfın yoktu 8) :beer:

Windy

BrendiBelle demiş ki:
WindTalker demiş ki:
yalnız hocalardan aldığım bilgilere göre öyle değilmiş işte,notların yıl sonu toplamı 3+1=4/2=2 oluyor ya. ortalamayı alırken o dersin saatini 2 ile çarpıyormuşsun. öyle oluncada ortalama tutuyor benim

Yukarı Alt