Server
Flora
Takımı
Galatasaray

Amazon kendi black friday gününü oluşturmaya çalışıyor , prime kullanıcıları için. Bu günü ilk kez yarın hayata geçirmeye çalışacak , bugün için bir çok reklam yapıldı ve indirimlerin tırt çıkacağını hiç zannetmiyorum. Bugün 1 aylık ücretsiz prime üyeliği hesabınıza tanımlayarak yarın ki indirimlerden yararlanabilirsiniz.

http://www.amazon.com/ref=nav_logo

Gerçekten uygun fiyatlı bir ürün görürsem buradan paylaşacağım :dance:

Hesabınızdan güvenlik amaçlı 1 dolar çekiyor eğer çekemezse üyeliğinizi onaylamıyor onu belirtelim. BF ' den daha büyük indirimler yapacağız demişti Amazon, bakalım ne kadar iyi olacak. 19 ürünlük wish list oluşturdum bekliyorum [horny21

TSI 10.00'da başlayacak diye biliyorum

Bu arada 30 gün sonunda sistem 99$'a prime ı otomatik yenilemeye çalışacaktır bunu engellemek için indirimlerden sonra 30 gün olmadan prime hesabınızı iptal etmeniz gerekiyor. Şu şekilde yapabilirsiniz ;

Mopneet

Yarın indirimleri gördükten sonra tanımlasak prime üyeliği oluyor mu?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
1 gun surdu beni uye yapmasi

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bu mesaj Advance rumuzlu uyeden alinti yapildi
Advance demiş ki:
Tırt çıkmış :D
Aslında çok güzel şeyler vardı da öyle güzel ayarlamış ki amazon işin içine kargo girdiği gibi gümrükten vergisiz geçemiyor. Atıyorum 80 dolara 24" monitör sattılar , 20 dolar da kargo eklendi bize 100 dolara çıktı , üstüne birde gümrük vergisi yedik , 450 lira oldu. Aynı şekilde yine 75 dolara 3 TB HDD verdiler 10 dolar kargo eklediler 85 dolar oldu yine gümrüğe takıldı , 270 liraya geldi. Zaten 300 liraya burada satıyorlar aynı harddisk'i.

Bu indirimden gördüğüm üzere adamlar hayatlarını yaşıyorlar. Asgari ücretleri 1.200 dolar. 400 dolardan 2 oyunlu 12 ay plus üyelikli PS4 alıyorlar. Bizde sadece konsol bu fiyat tutuyor. :olucem:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray

Mopneet

İndirimdeki üünleri nereden göreceğiz ya? Böyle klavye olsun, pc parçaları olsun vs.

Yukarı Alt