E0N

rank8
Arkadaslar formatı daha bugun attım ve atarken modem kapalıydı daha yeni işte donanımları yüklemeden hemen güvenliği sağlıyım dedim yükledim kaspersky 2009 full version serial fln var virüs'ün ismi ve bulundugu yer
"Trojan-Downloader.Win32.NanoDesu.u"
Bulaştıgı yer
"C:\ProgramFiles\OutlookExpress\svchost.exe"
yardım ederseniz cok sevinirim bilgisayara format atmak işe yaramıyor Firewall olarak ZoneAlarm kullanıyorum Modemin Firewall ayarları tamam eksik yok portlarım closed veya stealth suanda open olan yok test yaptırdım ama yine virüs yine virüs

bilmiyorum ne virüsü baktm nette bulamadım "C:\ProgramFiles\OutlookExpress\svchost.exe"
bende yok o dosyann içinde svchost günveli bir kaç virüs programından geçir sil temizle silmesse güvenli mod da temizle

E0N

rank8
Kaspersky temizledi gibi ama sürekli cogalıyor format atmadan önce ses kartını fln d evre dışı bırakıyordu resmen oyun oynuyorlar benle

ffrr demiş ki:
Arkadaslar formatı daha bugun attım ve atarken modem kapalıydı daha yeni işte donanımları yüklemeden hemen güvenliği sağlıyım dedim yükledim kaspersky 2009 full version serial fln var virüs'ün ismi ve bulundugu yer
"Trojan-Downloader.Win32.NanoDesu.u"
Bulaştıgı yer
"C:\ProgramFiles\OutlookExpress\svchost.exe"
yardım ederseniz cok sevinirim bilgisayara format atmak işe yaramıyor Firewall olarak ZoneAlarm kullanıyorum Modemin Firewall ayarları tamam eksik yok portlarım closed veya stealth suanda open olan yok test yaptırdım ama yine virüs yine virüs
Virüs Kurulum CDsine bulaşmış olabilir

metalmilita demiş ki:
1. spybot s&d
2. Spyware doctor ..

kesin çözüm..
malesef değil :(

spyware doctor o kadar süper değil ya. Mesela olmaya virüsleri gösteriyor. Avira yı kaspersky i hep virüs zannediyor.

spybot search & destroy 4 ever.

çözümünü yazdım arkadaşa, daha fazla kurcalamanın mantığı yok konuyu.

pfff büyük gecmıs olsun ben kafecıyım bu virüs 3 ay ugrastırdı benı combo fix ile kurtulmustum ben hayatımda böyle lanet bır vırus görmedım

Yukarı Alt