Öncelikle Herkeze simdiden yardımları icin teşekkür ederim
Bnm 76 Lv bow Charım var ve bu cahara
417,557 Sp gerekior Ben bu sp yi kasmak icin neler almalıyım ve ne zmnda kasarım
en kolay yöntemi söyleyin arkadaslar bana

Pre plus + bot + pet + 9 gap + sabır lazım.
Ne zaman başlayıp ne zaman bitireceğine ise sen karar vereceksin :wink1:

RoyalFlush

Bilgiliyim
Bana kalırsa bir an önce 90 ol.Daha sonra sp ticket alırsın.81 lvldan itibaren skill uplamassan mastery leri 81 e düşürmek kolay olur.Kısa yoldan 9 gap elde edersin.Ne kadar sürer tam bilemem ancak işine yarayacak en kolay yol bu.

RoyalFlush demiş ki:
Bana kalırsa bir an önce 90 ol.Daha sonra sp ticket alırsın.81 lvldan itibaren skill uplamassan mastery leri 81 e düşürmek kolay olur.Kısa yoldan 9 gap elde edersin.Ne kadar sürer tam bilemem ancak işine yarayacak en kolay yol bu.
bana bu daha mantık lı gelior ama ben bu charı yeni aldım dadam biras bozmuş cold60 bow74
fire66 elektirik 42 coldu düşürüp elektiriğe vericem fire uplu olmadıgından az vuruorum

RoyalFlush

Bilgiliyim
xherolisa demiş ki:
RoyalFlush demiş ki:
bana bu daha mantık lı gelior ama ben bu charı yeni aldım dadam biras bozmuş cold60 bow74
fire66 elektirik 42 coldu düşürüp elektiriğe vericem fire uplu olmadıgından az vuruorum

Yapacağın en güzel şey bana kalırsa tabi;
90 pacheon
90 fire
72 light
48 cold

Daha az masraf daha az zaman.Ama yok uğraşırım dersen cold 30 light 90.

Yukarı Alt