TiM

rank8
Beyler bu nedio eskıden ben bunu kurmuştum ama silmiştim tekrardan ve pc acılınca bunu die pcde başkasının yolladıgı bir keyloggermı var sizce!
-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
koskaca yazmış adam Ardamax Keylogger 2.8 :lolmuch:

nie antivirüs programı kullanmıyorsun hemen indir yükle ve sil bence

nasıl kurmustum :mrgreen: kendı pc ne bılınclı olarakmı koyuyorsun golden ı :mrgreen: bu pc benım olsa c d ne varsa komple formatlardım

bence proglamlama dili öğren kendın bi şeyler yap baskalarının porgramları ile ava giderken avlanırsın extraokk

TiM

rank8
Zardock demiş ki:
bence proglamlama dili öğren kendın bi şeyler yap baskalarının porgramları ile ava giderken avlanırsın extraokk
Ya orj keylogger kendı pcm dekılerı takıp için kurmuştum neyse ama nod32 bişey bulmuo :santa:

C:\ ye D:\ ye format baska cözüm yok sakın carmar falan kaptırmayasın aman ha Surprised

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
Arkadaşım gördüğün pencere sanırım keyloggerin host control uygulaması.Keyloggeriler client ve host olarak çalışır eğer clienti kendi makinanda çalıştırdıysan hosttaki ayarlar ne ise o şekilde log tutar ve bir yere yollar.Genelde mantığı budur.Ama çalıştırmadıysan clienti çok sorun olmaz sanırım.Analadığım kadarıyla sen kendin kurmuşsun programı.Verdiğim adresteki programı bir dene ama denemeden önce antivirüsle tara ben taramadım.

http://pckoo.pc.funpic.de/ardaremoval.exe

Sen her ihtimale karşı antispy ve antikeylogger programlarını kur.Sistemi tarat.İçine yatmazsa format çek pc ye ve ne kadar şifren hesabın varsa değiştir hepsini sağlama lmak adına.Kolay gelsin

TiM

rank8
Dr.Hemlock demiş ki:
Arkadaşım gördüğün pencere sanırım keyloggerin host control uygulaması.Keyloggeriler client ve host olarak çalışır eğer clienti kendi makinanda çalıştırdıysan hosttaki ayarlar ne ise o şekilde log tutar ve bir yere yollar.Genelde mantığı budur.Ama çalıştırmadıysan clienti çok sorun olmaz sanırım.Analadığım kadarıyla sen kendin kurmuşsun programı.Verdiğim adresteki programı bir dene ama denemeden önce antivirüsle tara ben taramadım.

http://pckoo.pc.funpic.de/ardaremoval.exe

Sen her ihtimale karşı antispy ve antikeylogger programlarını kur.Sistemi tarat.İçine yatmazsa format çek pc ye ve ne kadar şifren hesabın varsa değiştir hepsini sağlama lmak adına.Kolay gelsin
hemen degiştiriom şifre :santa:

Yukarı Alt