Arkadaşlar benim Bi Sorum olacaktı...Premium İle %100 Skill Time Çalışırmı?Yeni Serverdaki Adamlar Farm Yapmadan Kasıyorlar...Nasıl Beceriyorlar??Bende Premium Varken Günün 20 Saati Kasıyorum...Sp Yetmiyor Farm Yapıyorum...O Adamalr Nasıl Farmsız Kasıyorlar Anlamıyorum?!Bilen Varsa Söylerse Sevinirim..

ffearless demiş ki:
premium ile sp ticket beraber çalışır
ozaman %200sp olmazmı? Surprised Süper O Zaman Ya Milelt Uçar Gider Farm Nedir Bilmez?Eğer Öyleyse Hemn Alırm ama Kesin Bi Bilgi İstiyorum Eğer Olmazsa Babam Beni Oyar..sResim gibi Falan Veya Evt Ben Kullandım Oluyo Gibi...Boşu Boşuna gitmesin Silklerimiz :lolmuch: :lolmuch: :lol:

onlarda bneim gibiler sen sadece str isen buza gitmiyceksin sadece tek pasif tek büyü buza falan vermiyceksin sonra 80 de farma girince lvl up yapması sorun deil:D
saten int sen sp yetmez die bişi olaz çünkü büyü açmıycaksın her halükarda str de olsan nt de olsan pvp yapmıycaksan sadece preminyum ve botla kasıcaksan buza hiç gitme

Arkadaşlar Daha Detaylı Bir Bilgi verecek Olan Varmı?Ben Kullandım,Hem Premium,Hem Sp Ticket Beraber Kullanılıyor Veya Kullanılmıyor Diyen ???Kullanılıyorsa alıcam?

Yukarı Alt