ßéYler Biraz Önce Bot aldım Yeni Bot uda İndirdim ( paralısını ) Daha sonra Stargame diiyince Embarassed Embarassed Embarassed
- Resim Silinmiş. Böyle Bir Hata geliyor yardım Pls

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
yok bişi farketmedi aynı hata :S Beyler Oyunu demin yeniden Kurdum Daha sonra normal Launcher den Start Geldi Daha sonra Laundcher den Start dediğimdede Böle Bi hata ile karsılasıyorum yardım :S

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
CasH_87 demiş ki:
yok bişi farketmedi aynı hata :S Beyler Oyunu demin yeniden Kurdum Daha sonra normal Launcher den Start Geldi Daha sonra Laundcher den Start dediğimdede Böle Bi hata ile karsılasıyorum yardım :S
Bu Dosyayı İndir ;

http://rapidshare.com/files/84833383/hosts.html

C:\WINDOWS\system32\drivers\etc Buraya Kopyala.

Eğer Olmazsa İnternet Bağlantını Kontrol Et. (Adslini Resetle Ağ Bağlantılarımdan Yerel Ağ Bağlantına Sağ Tuş Tıkla Onar De Vs Vs...)

CasH_87 demiş ki:
Yine Olmadı :S Bu arada vista kullanıyorum :S
Windows Vista güzel bir işletim sistemi ama normal olarak bot çalışmıyor. Nedeni ise görev çubugu ve bellek yönetimi sisteminin tamamen XP den farklı hale getirilmesidir. Yani sis botu çalıştırdığınızda parmak işareti görev çubuguna inmez. Ama Windows görev yöneticisinden bakarsanız onun bellekte olduğunu görürsünüz.

İşte işlem burdan sonra başlıyor. Normal bot kurulumlarını yaptıktan sonra (XP deki gibi)(PS: Buraya kadar herşey aynı)

1-CTRL+Del basarak Windows görev yöneticisine giriyoruz.
2- Windows görev yöneticisinden işlemleri seçiyoruz.
3- İşlemler menüsünden srobot.exe (srobot.dll , silk.dll olabilir) buluyoruz ve sağ tıklıyoruz.
4- işaretli olan sanallaştırma seçeneğini kaldırıyoruz.
5- Öncelik bölümünden yüksek seceneğini seçiyoruz. (Çünki "En Yüksek Ayarla" seçilmiyor)
6- Oyuna girdikten sonra "HOME" tuşu ile her işimize hallediyoruz.
viewtopic.php?f=14&t=33331

Ya yardım Edecek kimse Yokmu :S kimse vista Kullanmıyormu ? :S Normal Oyun açılıyor ama Bot yok Sad

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
CasH_87 demiş ki:
Ya yardım Edecek kimse Yokmu :S kimse vista Kullanmıyormu ? :S Normal Oyun açılıyor ama Bot yok Sad

Bot Zaten Vistada Çalışmıyor Botsmall Yetkililerine Durumu Bildirmiştim . Aldığım Cevap ;

Arkadaşım Her Yeni Çıkan İşletim Sistemi İçin Bot Yapmak Zorunda Değiliz Oldu Linuxada Bot Yapalım Yeni Çıkan Bir İşletim Sisteminede Bot Yapalım.
Olmuştu Ama Eklemişlerdi En Kısa Zamanda Yapacaklar Diye 3 Ay Geçti Hala Bir Vista Sürümünü Göremedik.

Bir Küçük Ekleme Daha Yapayım Eskiden Silkroad Vistaya Normal Olarak Kurulmuyordu Zaten Bildiğime Göre Halada Böyle...

Yukarı Alt