şimdi ben başladım salamenderda lvl 11 oldum ama nereye gitcem dark magician olmak için bide 10 dan sonra yeni şehre gidiliomuş nerden gitcem skilleri uplamak için card istio o cardları nerden bulcam ne kadara satılıyo 2 kayme param var alabilirmiyim bide nicklerinizi buraya yazarsanız size daha kolay ulaşmak için :coffee:

bende indiriyorum su an 11 saat sonra inicek yani yarın oyundayım.Biraz bilgilendirebilecek olan,yardım edebilecek olan varsa özelden msn adresimi verebilirim hertürlü yardıma acıgım yeni baslıyorum cünkü :mrgreen:

11 lvl olmaz biraz daha kas diyen arkadaşı kınıyorum :D beyler oyunda skilleri açmak icin en bastan itibaren 12 lvla kadar verdigi butun gorevleri yapmanız gerekmektedir. ALT+Q la gorev penceresini açabilirsiniz. Haritada turuncu noktalar npc sarı noktalar görev veren npcler. Hadi kolay geldin :D

traine island daki butun gorevleri yaptıktan sonra 2 inci meslegini secebilirsin. npc leri takip et onlar seni yonlerdirir magican yada ne olmak istiyorsan.. skillerini guclendirmek icin gerekli kartlar kestigin hayvanlardan duser. yada pazardan satin alabilirsin. traine islanddaki butun gorevlerin bittiyse tepedeki teleporttan baska bi sehre isinlanirsin ve orda kasmaya devam edersin. orda pesin pazarinida goreceksin (auction house) pazara satilik itemlerini koyabilirsin yada item alabilirsin. skillerini guclendirmek icin cok jp (jop point) e ihtiyacin olacak. ilerki lvl lerde ancak bol bol kazanacaksin.. kolay gelsin

Yukarı Alt