Facebookta bi kızdan çok hoşlaştım konuya nasıl giricem diye kara kara düşünüyorum yardımlarınızı bekliyorum aCİLL extrabeer extrabeer popcorn

Msn adresini iste Confused Msn' den rahat rahat konuş..Direk mevzuya gir.." seni istiyorum, kadınım olucaksın" fln yok ama Razz Memati gibi olmayalım :mrgreen: :lolmuch: ..Sinemaya götür Recep İVEDİK'e :mrgreen:

Valla böyle konuştuğuma bakma.. Bana kalsa her türlü söylerimde, biraz utangaç gibisin perde Direk konuya gir yaa. hiç kasma kendini extrabeer

dR.NooB demiş ki:
Msn adresini iste Confused Msn' den rahat rahat konuş..Direk mevzuya gir.." seni istiyorum, kadınım olucaksın" fln yok ama Razz Memati gibi olmayalım :mrgreen: :lolmuch: ..Sinemaya götür Recep İVEDİK'e :mrgreen:

Valla böyle konuştuğuma bakma.. Bana kalsa her türlü söylerimde, biraz utangaç gibisin perde Direk konuya gir yaa. hiç kasma kendini extrabeer
utangaçım hemde nasıl Rolling Eyes

dR.NooB demiş ki:

Memati gibi olucaksa kural bir beklediği anda değil beklemediği anda ekliceksin msn sini.. :mrgreen:
(Abi kadın müsait yanına bir git konuş istersen..
Memati:Beklediği anda değil beklemediği anda gidiceksin..)

Saçmaladım yaw.. :mrgreen:

_Alone_ demiş ki:
dR.NooB demiş ki:

Memati gibi olucaksa kural bir beklediği anda değil beklemediği anda ekliceksin msn sini.. :mrgreen:
(Abi kadın müsait yanına bir git konuş istersen..
Memati:Beklediği anda değil beklemediği anda gidiceksin..)

Saçmaladım yaw.. :mrgreen:
Keşke herkes Memati gibi olabilse Rolling Eyes :mrgreen:

Vallaha benım böyle bir durumum olsa direk konuya girerim.. ne kasıcam kendimi :mrgreen:

ilkin tatlı ilfitattan gir snra deki ben aslında senden çok hoşlanıyorum dersin sonra 2dk sonra anca cevap gelir oda artık nası etkiledinmi falan ona göre bir cevap bakıcaz :mrgreen:

Kızı facebookta mı tanıdın yoksa eski arkadasın mı?
Ben bole pc usulu ask konusmalarını hiç sewmem.Git yüzüne söle,kabul etmezse ac bi viski,vodka...vb içecek bul kafayı.Hayat bole,kabul eden olur etmeyen olmaz.Kendine güven,saglam bak,kekeleme tm dır.

CooLLer demiş ki:
Kızı facebookta mı tanıdın yoksa eski arkadasın mı?
Ben bole pc usulu ask konusmalarını hiç sewmem.Git yüzüne söle,kabul etmezse ac bi viski,vodka...vb içecek bul kafayı.Hayat bole,kabul eden olur etmeyen olmaz.Kendine güven,saglam bak,kekeleme tm dır.
kızı eksiden tanıyodum ama daha 7-8 yaşındaydık yani yendiden tanışıyomuş gibi bişey :mrgreen:

internet üzerinden hele hele facebook üstünden aşk falan hikaye git sınıfından bi kız bul, azıcık takıl baktın hoşlanmıyosun arkadaşı falan vardır ortam yap hoşlanılacak kız kendiliğinden gelir Wink

Pennywise demiş ki:
internet üzerinden hele hele facebook üstünden aşk falan hikaye git sınıfından bi kız bul, azıcık takıl baktın hoşlanmıyosun arkadaşı falan vardır ortam yap hoşlanılacak kız kendiliğinden gelir Wink
sınıfta ve okulda kız mı var da bulalım okul 500 kişi çoğu kız ama hiçibi işe yaramazz :mrgreen: :mrgreen: zaten kıza aşık oldum demedim ki Hoşlandım sadece Hoş kız yani takılmak manasında extrabeer

TiTaN_ demiş ki:
Pennywise demiş ki:
sınıfta ve okulda kız mı var da bulalım okul 500 kişi çoğu kız ama hiçibi işe yaramazz :mrgreen: :mrgreen: zaten kıza aşık oldum demedim ki Hoşlandım sadece Hoş kız yani takılmak manasında extrabeer
En iyisi dedigim gibi yüz yüze ama eger interetten diosan madem eski arkadasın,eski günlerde yaptıgınız komik bole hoş bir konuyu anlat,ah ne güzel eglenirdik o gunler dert fln yoktu de.Yadaaaaa bunun bi yakın arkını bul,ondan biseyler rica et.Agzını yoklasın kızın eger utanıyosan.Ben kac kız arkadsım için milletin pis agız kokusunu cektim behh.

Jacabo demiş ki:
bence hacım kızla görüşmek için bi randevu felan ayarla kız gelince yanına hiç vakit kaybetmeden direck yumul kızın üstüne :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:
hep beraber
A
B
A
Z
A
:lol::D:D:D:D:D:D:D
ya baq öküz gibi dalma. kekeleme baq kızlar şöyledir eğer kız yaptığın espirilere gülmeye falan başlıyorsa ne güzel işte git kızı sinemaya davet et sonra orada kap kızın elini. (üstüne atlamasadece elini kap :lol: ) sinemadan çıkınca işte de ya ben senden çoq hoşlandım. kız ya düşünmem lazım veya ya bilmiyorum yani kekelemeye başlarsa zigerümm üleyyn de çek git :lol:

ÖNEMLİ: *küfür etmiyoruz kızın yanında
* şiddet içerikli konuşmalar yok
* maç anlatmak yok
* Kıza sarkma yavaş yavaş giriş
* Kızla hiçbi ortak yanın olmasa bile sanki varmış gibi göster
* kıza SRO char ından bahsetme !!! yoksa senin bütün gün bilgisayar başında oturan asosyal bir isan olduğunu düşünür :lol:
* Kızı zorlama (yani hadi be bi cevap versene gibisinden şeyler yoq!!!)
* sn olarakta kızla ne yapacağını millete sorma kız bunu duyarsa pek iyi olmaz!!!

Son bir şey olarakta bir soru: hacım senin yaş kaç kızın yaşı kaç ama dürüst bir biçimde söyle

hiç deneme bence kesin red cevabı alacaksın boşuna bozulma canım kardeşim orası arkadaşlık sitesi değil tanıdıkların buluşma mekanı hiç deneme bence... detective

Yukarı Alt