ExL Yardım Çarım Ban Yedi Neden Yedi Bende Anlamadım.
OFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF

[GM]Ph34rM3 nin bi adres telefon filan bişi yokmu yaw konuyu dile getiriyim xD :)

k.bakma birader sana göre dalga geçilecek komik bi dürüm ama çarın lvl 4 guildi ve kasa + guild kasası full elıxır weapon ve pro doluyken üstünde 40m para varken lvl 70 iken çok kıymetli oluyo bide ben bu çarı askere giden abim için hazırlıyodum ustalık birligine gitmesen önce oynasın die :S

lnTerpoL

Bilgiliyim
GM'lerin bu tür ban olaylarına her zaman bir cevabı vardır sıkma canını charına elveda deme vaktin gelmiş elden gelen birşey maalesef yok bizimde bu durumda yapabilcek birşeyimiz yok. cicioe2 cicioe2

lnTerpoL demiş ki:
GM'lerin bu tür ban olaylarına her zaman bir cevabı vardır sıkma canını charına elveda deme vaktin gelmiş elden gelen birşey maalesef yok bizimde bu durumda yapabilcek birşeyimiz yok. cicioe2 cicioe2
:muck:

Haklı olabilirsin ama delil sunmalarını istiyorum.Çara girmeye çalışıyorum blocked yazı blocked nedeni yazmıyo ne zaman acılacagıda yazmıyo :S Çıldıracam :oops: summer4: daral: summer2:

Ben-X demiş ki:
Haklı olabilirsin ama delil sunmalarını istiyorum.Çara girmeye çalışıyorum blocked yazı blocked nedeni yazmıyo ne zaman acılacagıda yazmıyo :S Çıldıracam :oops: summer4: daral: summer2:

Üyelik Alırken Sana Kabul Ettirdiği Koşulları Oku. Acıklama Yapma Zorunluluklarının Olmadıgını Anlıcaksın :coffee:

Kardeşim benim cevabı istersen soleyim botu acıp 70 lv kasarsan banlarlar tabi adamlar gayet haklı ! Yapıcak bişi yok bot kullanıosan ilgi cekmemen lazımken sen gidip bide guild mastermışsın... :)

Yukarı Alt