YETERRRRRRRRRRRRR İSYAN EDEM NE BİÇİM FORM DUR SABAH TAN BERİ CVP BEKLİYORUM YA SIKILDIM HİÇ Mİ MODARATÖR FALAN YOK YA OYUNA AUTO SELEC EKLİYORUM AMA OYUNA GİRİNCE GÖZÜKMÜYO YARDIM EDİN ALLAH AŞKINA UPLOAD FALAN YAPAN OLURSA MİNNTTAR OLURUM

demekki yükleyemiyorsun bro en güncel tutulan auto selecti indir ordan yükle işte illa bir yerde yanlış yapıyorsundur.

teknoa2 demiş ki:
YETERRRRRRRRRRRRR İSYAN EDEM NE BİÇİM FORM DUR SABAH TAN BERİ CVP BEKLİYORUM YA SIKILDIM HİÇ Mİ MODARATÖR FALAN YOK YA OYUNA AUTO SELEC EKLİYORUM AMA OYUNA GİRİNCE GÖZÜKMÜYO YARDIM EDİN ALLAH AŞKINA UPLOAD FALAN YAPAN OLURSA MİNNTTAR OLURUM
:roll:

Eğer yardım bekliyorsan forumumuza hakaret içerikli mesaj atmaman gerekir.Sabretmeyi öğrenmelisin biz yetkili servis felan değiliz.Kimseden parada almıyoruz.Açtığınız yardım konularına anında cevap verme zorunluluğumuz yok.Açarsın konunu bilen biri varsa zaten sana yardım edecektir.Bu user olur admin olur farketmez.Konuya gelince eğer gözükmüyorsa yanlış yapıyorsundur.2 gün önce denediğim bir dosya var onu al birde onunla dene eğer gene çalışmazsa yanlış yapıyorsundur.Eğer çalışırsa bana bildir bende indirdiğin konuya çalışanını koyayım. :wink1:

http://hotfile.com/dl/86533888/858da60/ZSZC_Autoselect-Keyhelper_www.extraloob.com.rar.html

Yukarı Alt