EfnuR

Öğretiyorum
StarVvare demiş ki:
Arkadaslar mailto:[email protected] adresli kişinin bana ip adresini + adresini + cep telini verene ecsroda 80 lvl glavie car ama acele edin sunu serefsizi bu bulim bütün sitelere dağıtıcam telefonunu.
Bu Duruma Okan Abi Ne Yapsın !!! Bütün Site Ne Yapsın Bu Arkadaşın Telefonunu Her Gün Saat 9 da Toplanıp Bu Arkadaşımı Arayalım. :buddha: :buddha:

+Başlığını Küçültürsen Seviniriz.

AyteKinG demiş ki:
StarVvare demiş ki:
Arkadaslar mailto:[email protected] adresli kişinin bana ip adresini + adresini + cep telini verene ecsroda 80 lvl glavie car ama acele edin sunu serefsizi bu bulim bütün sitelere dağıtıcam telefonunu.
Bu Duruma Okan Abi Ne Yapsın !!! Bütün Site Ne Yapsın Bu Arkadaşın Telefonunu Her Gün Saat 9 da Toplanıp Bu Arkadaşımı Arayalım. :buddha: :buddha:
Haklsın.. :wink1:

WeAre

Buralıyım
StarVvare demiş ki:
arkadaşım çok büyük yanlış anlama olabilir msn adresnin den
mod Alone 'nin msne çok benziyo ama son rakamlar farklı kimse yanlış anlamasın Mod Alone nin olayla bi ilişkisi yok

emre msn gel verıyım sen bana kazık attın bari o sana atmasın gel buldum adresini
ıp ıstıyosan ınternet ıp sınıde buldum

Yukarı Alt