arkadaşlar benim sistemim;
p4 3,06 işlemci
512 ddr ram
80 GB harddisk
Ati 256 mb x550
sorunum ise silkroad ın yeni avrupaya geçtikten sonra sistemimi aşırı derece kasmaya başladı donmalar oluştu acaba bu sorunu nasıl çözebilirim yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum
Not: Ekran kartı driverını atinin sitesinden yeni yükledim fakat fayda etmedi bilginize

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ekran donmaları sebepleri :

ilk problem ekran kartı olabilir yapılacaklar, ekran kartı görüntü ayarlarını optimize etmelisin görünümden ve ayrıca oyun içerisinden optionsdan medium veya lowa çek bir dene.

ikinci olarak ram yetersiz kalabilir yüksek kaliteli görsellikte ve yakın plan görünümlerde ram ve ekran kartına yük biner bu darboğazdan kurtulmak için bir 512mb ram takviyesi yapman gereklidir.

bir diğer problem ise bu yük binmelerinde ve hayatın her yerinde olan problem ısıdır, kasa ısısı işlemci ısısı hdd ısısı ekran kartı ısısı bunları düşürmek için ilk olarak kasa kapağını açabilirsin diğerleri detaylı işlemlerdir sen buraya kadar olanları yap sonrasına devam ederiz detective

benim pc nin özellikleri seninkinden daha düşük ama çok şükürii şuan(yalnız şuan için önümüzdeki günler ne olcak acaba)

Yukarı Alt