Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Ben kendi paylaşmış olduğum media.pk2 dosyasını veecektim lakin şu aralar ECSRO'yu anlamakta güçlük çekiyorum. ECSRO mediası koyuyorsun bozuk diyor. Fembria mediası koyuyorsun ECSRO gösteriyor etc. :roll:

Cevabını Bulduysan Konu Kılıtlenebılırmı Mod Arkadaslar Ve Yasın Arkadasım :)

BangBros

Buralıyım
Wax Whine demiş ki:
Ben kendi paylaşmış olduğum media.pk2 dosyasını veecektim lakin şu aralar ECSRO'yu anlamakta güçlük çekiyorum. ECSRO mediası koyuyorsun bozuk diyor. Fembria mediası koyuyorsun ECSRO gösteriyor etc. :roll:
Hacım ecsro.net sitesindeki download bölümde gerekli download linkleri var :wink1: :curtain:

CapsLock demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
Hacım ecsro.net sitesindeki download bölümde gerekli download linkleri var :wink1: :curtain:
hacım saol ben yaptım

ok birdaha basına boyle bısı gelen arkadaslar ıcın soyleyeyım yenı media pk ındırmenıze gerek yok Buradan Server Changer ı ındırerek ecsro nuzu v.i.p ye yada v.i.p media pk2nizi ecsroya cevırebılırsınız...

Not=media pk2 ve server changer aynı dizinde bulunmalı..

Yukarı Alt