Arkadaşlar Bilgisayarımı Okuldan Gelince Hemen Açıyorum Ve 10 Dakika Bilgisayarımda Oyalanırken Pat Bilgisayar Kendini Kapatıyor Bir Kere Daha Deniyor 2 Saniye Sonra Yine Kapatıyor.

NOT: Bu Olay Bilgisayarıma Virüs Bulaşmadan Önce Hiç Olmamıştı Bende Format Attım Ve WİNDOWS C: ye Yüklü İdi Ama Bilgisayar WİNDOWS u D: ye Yükledi Ve C: deki Dosyalar Hala Bilgisayarımda Mevcut Ve Sİlmeye Çalışıyorum Bana Şu Hatayı Veriyor.

http://img374.imageshack.us/my.php?image=addg3.jpg

Lütfen Yardım Edin O Pc Adlı Klasörü Silmem Lazım

Windows kur ekranında hem C: hem D: sürücünü sil ve tekrar D: ve C: sürücüsü oluştur.

C: sürücüne biçimlendirme yap ve windowsu kurmaya başla.
Daha sonra D: sürücün için aynı işlemi yap ve biçimlendirme tamamlandığı anda restat düğmesine bas..

Dj TuRsU demiş ki:
Arkadaşlar Bilgisayarımı Okuldan Gelince Hemen Açıyorum Ve 10 Dakika Bilgisayarımda Oyalanırken Pat Bilgisayar Kendini Kapatıyor Bir Kere Daha Deniyor 2 Saniye Sonra Yine Kapatıyor.

NOT: Bu Olay Bilgisayarıma Virüs Bulaşmadan Önce Hiç Olmamıştı Bende Format Attım Ve WİNDOWS C: ye Yüklü İdi Ama Bilgisayar WİNDOWS u D: ye Yükledi Ve C: deki Dosyalar Hala Bilgisayarımda Mevcut Ve Sİlmeye Çalışıyorum Bana Şu Hatayı Veriyor.

http://img374.imageshack.us/my.php?image=addg3.jpg

Lütfen Yardım Edin O Pc Adlı Klasörü Silmem Lazım
o zaman yerel disk d yi biçimlendir formatlanmış olur daha sonra windows cdsi ile c sürücüsüne windows kur
tahminimce sen yerel disk c yerine d ye atmışsın formatı ve böle bişi olmuş :thumbsup:

Arkadaşlar Benim İsteğimde C: ye Format Atmak Ama Atarken İki Seçenek Yok Yani Sadece D: ye Format Atabiliyor :( Size Fotoğrafınıda Gösterebilirim.

Dj TuRsU demiş ki:
Arkadaşlar Benim İsteğimde C: ye Format Atmak Ama Atarken İki Seçenek Yok Yani Sadece D: ye Format Atabiliyor :( Size Fotoğrafınıda Gösterebilirim.
Bende diyorumki ntdrl gibi yani Ntfs bölümü silinmiş ve harddiskin bir bölümü iptal olmuş virüs yüzünden.
Komple C: D: bulduğun bölümü sil fdiskvari birşey yap.
Tekrar C: D: sürücülerini ham olarak oluştur ve biçimlendir.

Lowlevel format atamıyorsan tek çözümdür..

Günümüz virüsleri partition silmekle meşhurdur..

Sana Çok Teşekkür Ederim Yardımlarından Ötürü Ancak Ben C: D: yi Silip En Baştan Nasıl Kuracağımı Bilmiyorum :(

Yukarı Alt