ben daha once hıc yenı gelen bır serverda ılk bastan level kasmadm ve duyduguma gore yenı server gelecekmıs wızard/bard acmayı dusnuorm pre plus + gold alcam!! ılk baslarda ılk levellerde ne yapmam lazm nerde kasıcam . nerde quest yapıcam ? bunların hıc bırını bılmıorm bırısı bana Ozel mesajdan yardm edeblrmı ? hangı lvl de ne yplır ? bot nereye kurulur :.. not: daha once hıc botla oynamadm :D

sana tavsiyem wizard acma areste wiz+bard charım var actıgına pısman oluyor ınsan bastan ne acarsan ac sp kas baya bı yeı serverde bu işte zorlanırsın ong farm yapman lazım kasacak bı char lazım anlıyacagın 8)

evet.. yenı serverda bırazcık zor olcak ama napalım :D bıde ılk defa kascam ıcın :d daha nerde bot kurcamı blmıorm bklm hayrlsıı hep taxı yaptrdm ıcın dıger serverlarda:D

MaddLord demiş ki:
sureklı botla kasılacaksın taxide daha seri olur yenı serverde taxi olmaz sp farm yapamassın bastan sıkıntı ben ugrasmam bu sekılde sen bılırsın karar senın

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hmm :D ama eskı serverlarnda artk tadı kacmıs mıllet +10larla dolasıor yanı ... botla kaslcak yerlerı blsem saten :D daha once hıc botla kasmamstm :D

yenı server acılınca ılk gunlerde napcaz ? nasl bır yol ızlemylm questmı yoksa botmu ?? yardmlarnızı beklıorm

Yukarı Alt