arkadaslar konuyu nereye acacagimi bilmedigim icin buraya aciyorum.Mrk ettigim bi konu war daha acemiyim o yuzden 80 lvl olan arkadaslar yardimci olurlarsa sevinirim.Simdi bi arkadasim bana fire nukenin 4. kitabiyla light nuke yi fulle dedi yalniz kafama takilan birsey war fire nukenin 2. ve 3. kitaplari max olursa eger light nuke nin max degerinden fazla vururmu? ayrica fire nukenin 2. ve 3. kitaplarinin arasinda nasil bi damage farki war.Bide sp tasarrufu acisindan cok fazla sp gitmemesi icin hangı sekılde acmam gerekır bu nukelerı bu konulara aciklik getiren arkadaslara simdiden tesekkurler

Arkadasının sana ligthları fulle fire nukenin 4. kitabını fulle demesinin sebebi su Fire nukesinin 2. kitabını acabilmen için 1. kitabtan sadece 1. kademeyi acman yeterli 3. nuke içinde 2. kitaptan sadece 1. kademeyi acman yetrli ama bu light için gecerli degil light nukesinin 2. kitabını acabilmen için 1. kitabı full yapmalısın extraokk Bu sekilde zaten sp tasarrufuda yapmıs olacaksın kolay gelsın iyi eglenceler extrabeer

Last_OTTOMAN demiş ki:
Arkadasının sana ligthları fulle fire nukenin 4. kitabını fulle demesinin sebebi su Fire nukesinin 2. kitabını acabilmen için 1. kitabtan sadece 1. kademeyi acman yeterli 3. nuke içinde 2. kitaptan sadece 1. kademeyi acman yetrli ama bu light için gecerli degil light nukesinin 2. kitabını acabilmen için 1. kitabı full yapmalısın extraokk Bu sekilde zaten sp tasarrufuda yapmıs olacaksın kolay gelsın iyi eglenceler extrabeer
bende farkındayım ama benım mrk ettıgım fıre ın 2. veya 3. kıtabı lıghtınıngden fazla vuruyor mu? eger vuruyosa lıght ın yerıne onları acmamız daha karlı deılmı?

JimCarrey demiş ki:
Fire nukeri lytng göre daha çok vurur extraokk
arkadasım fıre nukenın 4. kıtabının bende daha fazla vurdugunu bılıyorum ama benım demek ıstedıgım fıre ın 3. kıtabı lıghtınıng ın 4. kıtabından fazla vururmu?vuruyosa eger lıghtınıng nukeyı acmaktakı amac nedır?

eet daha fazla vuruyor ama sp den tasarruf edip yeni skıll acmak istiyosan o zaman benim dedigim gibi yapıcaksın extraokk

Last_OTTOMAN demiş ki:
eet daha fazla vuruyor ama sp den tasarruf edip yeni skıll acmak istiyosan o zaman benim dedigim gibi yapıcaksın extraokk
arkadaslar ben kendımı mı anlatamıyorum yoksa sız postmu kasıyorsunuz anlamadım?Fıre nukenın 3. kıtabı lıght 4. kıtaptan fazla vururmu?vuruyosa eger fıre 3 yerıne lıght nuke acmamızın sebebı nedır(cunku lıght daha cok sp harcıyor)?

Nerde müzik, eğlence,çılgınlık orda ben =)
lytg 4. kitabını açarsan vuruş alanın daha çok olur yani bi cana vara vurursan yandakilere vurma uzaklığı daha çoktur ve rengi mavidir diğer lytg lere göre. firenin 3.kitabı ise dediğimiz meteor dur.Bu vurduğumuz yaratıklara alan vurma olasılığı lytg 4. kitabına göre daha azdır.Ve fire nin 3. kitabının görünüş açısından diğer fire nukerlerine göre daha değişiktir ve havadan meteor indir gibi vurur.(Tabi hangisini açıcan sana kalmış bişi görünüş açısından açim diyosan sana kalmış ama vurma gücü açısından istiyosan fire 3. kitabı daha idir.) ok... anladınmı kardeşim.Bu sikilleri açmak sana kalmış bişidir sp nin fazla gitme olatınıda kafana takma bence oyunu zevkine göre oyna ... extraokk perde

Yukarı Alt