- Resim Silinmiş.

NOT: ekran kartının güncelleştirmesini indirdim kurdum yeni bi tane dosya çıktı :D oldu dedim denedim olmadı. sonra

bilgisayarım>yönet>aygıt yöneticisi>ekran bağdaştırıcılar> dedim yine model aynı kaldı

LÜTFEN YARDIM BAŞKA ÇÖZÜMLER VARMI ?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ekran kartının güncel driverını indirip kurduysan hala düzelmediyse bende bilmiyorum o anlık birşeydir heralde bendede oluyordu güncel driverı kurunca düzeldi.

NOT: ekran kartının güncelleştirmesini indirdim kurdum yeni bi tane dosya çıktı :D oldu dedim denedim olmadı. sonra

bilgisayarım>yönet>aygıt yöneticisi>ekran bağdaştırıcılar> dedim yine model aynı kaldı

:( eğer driverla düzeldyse bana yrdm edermsn bunu nası kendi driverım haline qetrcem

orada yazanı pek anlayamadım ekran kartının sürücüsünü indirdin yükledin ne oldu ? :S

Bi de markasını ve sürümü hakkında bilgi verirsen iyi olur.

MHTC klasörünün içinde ScreenShot' dosyası yok onun yerine gittim silkroadın içindeki ScreenShot' dosyasını sildim yine olmadı :S

ekran kartına ait bilgiler :

İntel(R) 82945G express chipset family

benim indirdiğim ise

http://downloadcenter.intel.com/filter_results.aspx?strTypes=all&ProductID=2159&OSFullName=Windows*+XP+Professional&lang=eng&strOSs=44&submit=Go! sitesindeki

Intel® Embedded Graphics Drivers (IEGD) dosyası

kurdum yeni bi dosya çıktı ama ingilizce ve nasıl olr bilmiyorum

herhangi bi yolu yoq güncellerde bile hatayı verio media pk2 yüzünden oluo bazen özellikle roc da yada pc kastığı zaman bu hata yı verio dw de bankadan hızlı çıkarsan da bu hatayı verio....

Yukarı Alt