Öncelikle mrb. Benim problem şu Kasma alanına giderken bastırdığım buflarda 2. silahı gerektiricek bir buf yok. şehirden cıkıyor bufları basıyo az ileride 2. silahı takıyo buflar siliniyor.Az gidiyo 1. silahı takıp bufluyo kendisini, sadnessla1 az ileride 2. silahı takıyo..Bu işlemi kasma yerıne gidesiye kadar tekrarlıyo coğu zamanda yolda ölüuyor bu yuzden dolayı.

Bunun nedeni ne olabilir bilenler yardımcı olursa sevinirim :confused1: :buddha:

Lütfen acil yardım bilenler bir kaç bişi yazsın Çarlar ÖLÜP duruyo... cicioe2

cappa baron kardeş SS atsam baksan olurmu.. Çünkü bu bütün çarlarımda böle oluyor 1inde değil :twisted:

butun çarlarda bu şekilde 2 si değiştirip duruyor.1i değiştirmeden geliyor.
not: biraz geç oldu ama k.bakma şimdiden yardımın için ty :muck:

mantık hatası var eger warıor kullanıyorsan kasma yerınde illaki elıne 2h alıcak ve clerıc buffları sılınecek sacma yapmıssın sadece holy bless bide recovery koyman lazım

Kardeşim görmedin sanırım. O bufları Towndan kasma yerıne gelirken basılan buflar.( Buf while walking) tranıngde yani kasma yerınde zaten sadece warior buf var.
ayrıca neden 2 h bot 1 h lada gayet gzl lure ediyor.

CappaBaron demiş ki:
emergenciy bufflarını kontrol et
bütün çarlarımda emergency bufları silinik o kısmı ellemedim. Ama sen dediğin için genede baktım buf ekli değil. Sebebi başka ne olabilir acaba? daral:

_storM_ demiş ki:
Öncelikle mrb. Benim problem şu Kasma alanına giderken bastırdığım buflarda 2. silahı gerektiricek bir buf yok. şehirden cıkıyor bufları basıyo az ileride 2. silahı takıyo buflar siliniyor.Az gidiyo 1. silahı takıp bufluyo kendisini, sadnessla1 az ileride 2. silahı takıyo..Bu işlemi kasma yerıne gidesiye kadar tekrarlıyo coğu zamanda yolda ölüuyor bu yuzden dolayı.

_storM_ demiş ki:

butun çarlarda bu şekilde 2 si değiştirip duruyor.1i değiştirmeden geliyor.

Lütfen yardımm eekd1

1h kullan fark etmez demek ıstedıgım clerıc rodu elınde tutmucak ıllakı 1h alıcak ve o zaman phy mag def sılıncek onları koyman sacma sadece holy bless recovery koy

sen hıc clerıc rodla kasma yerıne akdar gıdıp orda kasacagı sılahı elıne takan bot gordun mu :D

Gördüm m-bot, s-bot. + Diğer çarım gidiyor , 2 çarım böyle dewamlı değiştrip duruyor anlamadım.

Zaten Buffs while walkingin amacı ne Town ile kasma alanı arasında basılacak bufları eklemek.
Eğer öyle olmasaydı traning+walkıng die bişi olmazdı :thumbsup:

towndan kasma yerıne gıderken koyacagın buffları bot basar ve elıne ana sılahı alır sen phy mag deflerı koymussun onlar clerıc rod olmayınca sılınıyor ve tekrar tekrar bot sılahı degıstırıyor inş bu sefer anlamıssındır

O zaman s-bot geride kalmış.. M-bot kullanıyordum 2 gun öncesine kadar o yapıyordu.

Bilmiyorum s-botunda yapması lazım bu kadar basit şeyi :curtain:

ya o zaman ben çarımı nasıl kasma alanına götürtücem çar ezik görunmez olarak gidicek çarın ana silahıda bard. nasıl yapıcam onu söle madem

Yukarı Alt