Takımı
Seçiniz...
Arkadaşlar herkese hayırlı akşamlar yılbaşı çekilişi için bir arkadaşıma forma almayı planlıyorum forma bu;
http://www.aliexpress.com/item/James-Rodriguez-Real-Madrid-Jersey-2015-Pink-Black-Bale-Cristiano-Ronaldo-KROOS-Real-Madrid-Soccer-Jerseys/1944336374.html
Şimdi soruma gelirsek bu forma sizce nasıldır ben resimlere baktım tek tek orijinal formanın bire bir aynısı gibi geldi yani demek istediğim bunu alacağım fakat bu pazarda satılan formalar gibi değildir dimi? Eğer dandik bir şey ise aynı bütçe ile farklı bir şey alacağım.

Takımı
Galatasaray
bizim burdaki salı pazarındakindeler gibi değildir ama çok iyi bir şey bekleme 12$ bir de çinden alıyorsun

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Çin mali ne cok kalitedir ne cok kalitesiz... Yalniz urun yil basina yetismez bence.

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme:
Takımı
Galatasaray
ben aliexpressten 2 haftada mal da aldım hem de özel kargo değildi.

Takımı
Seçiniz...
Bu mesaj Avasin rumuzlu uyeden alinti yapildi
Avasin demiş ki:
Ayrıca kaç güne kadar elinde olacağını biliyor musun? aliexpress'ten gönderilen mallar 30 günden aşağı gelmiyor.
15-27 gün içinde gelir diyor belki yıl başı nedeniyle sıkışık olur bilmem ama şansımı denerim ya ne olacak 2 gün geç veririm en fazla. Alınır mı alınmaz mı yani? Ben onu merak ediyorum. :confused1:

Avasin

Bu mesaj Cool Angel rumuzlu uyeden alinti yapildi
Cool Angel demiş ki:
Bu mesaj Avasin rumuzlu uyeden alinti yapildi
Avasin demiş ki:
Ayrıca kaç güne kadar elinde olacağını biliyor musun? aliexpress'ten gönderilen mallar 30 günden aşağı gelmiyor.
15-27 gün içinde gelir diyor belki yıl başı nedeniyle sıkışık olur bilmem ama şansımı denerim ya ne olacak 2 gün geç veririm en fazla. Alınır mı alınmaz mı yani? Ben onu merak ediyorum. :confused1:
T
ekstil ürünlerinin kullanım talimatları vardır her zaman. Bu en kalitelisi için de geçerlidir. Bunları yerine getirdiği zaman uzun ömürlü olabilir. Ha 5 sene kullanmazsın 2 sene kullanırsın zira 2 sene sonra da yeni bir futbolcu, yeni bir takım bile olabilir.

Özetle: Alınabilitesi var.

Yahu ne bilelim alınır mı alınmaz mı, biz de anca senin kadar tahmin edebiliyoruz işte. :mrgreen:

[ Mesaj mobilden gonderildi iPhone ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt