arkadaşlar 2 int 1 str char var 20 lv şuan spear heuksaldanda can aldıgında
str ve int çok yakın birbirine 80 ne kadar 2 int 1str versem nasıl olur 20 lv kadar 2 int 1str verdim şuan yardım pls

arkadaşalr dru sölüo 7-1 olucaksın shield sowrd heuksalı düşünme snowun bittinde sana can dostu olucak blok yanın olmicak :lol: yani heuk oldunmu baya yatarsın

RoyalFlush

Bilgiliyim
yani olur ama çok birşey bekleme bence çardan

2-1 yaptığına göre heuksal seçimin doğru kolay ölmezsin snow shield şart ama onu unutma

RoyalFlush

Bilgiliyim
biraz karışık bi çar olur sonunu pek kestiremiyorum ama sword shield a dönmen daha iyi olur gibime geliyor

verdiğin str sayısı azalıcak 2-1 e göre savunmanı arttırmak için bi shield alman lazım eline

5-1 spear ol dağıt ortaligi bilmeden atıp tutmuom su an farmada bi 35lvl 5-1 hybird spearim war 110k sp oldu 9 gaptayim ve 9 gap olmama rgmen 36 lvl sos+5 spearli adami zorlanmadna kesiorum yada lvlimdeki tum ful lstr charlari rahatlikla keseiroum oneriirm cok guzel bi yapilandirmadir

birinden birine karar verecen eğer verirsen sana o charı sil derim eğer 2/1 başaldıysan 2-1 git derim hybird de ii chardır

5-1 hybrid güzeldir spear ama pure intleri kesmekte çok zorlanırsın bence.
7-1 sword bana hep daha iyi gelmiştir.Cold Light Bicheon 80 60 ister fire ister heuksal hp için.
Bence çok güzel bir nuker yapılandırması.

dostum 20 lwl sin daha yeni onu bırak bi char aç ve daha dikkatli yapılandır
benim şu an 38 lwl 2:1 charım var berbat hiç yıkamıyo kendi lwl indekileri bile bence daha 20 lwl erken onu bırak başka aç
ben 38 lwl de bıraktım düşün yani
şu an 31 lwl full str glavie lightning garment açtım tam bi canavar oldu 29 lwl de 33 lwl nuker yıktığımı bilirim yani :lol::D bide skilleri dağıtırken dikkat ettim gereksiz hiç bi skill vermedim hepsini up ladım çok güzel oldu
ve ayrıca sana tavsiyem ilk lwl lerde mutlaka sp farm yap en az 5000 sp kas aslında bu bile çok çok az ama sp farmsız bi char bence 5 para etmez ben 31 lwl im şimdi sp farma tekrar başlıcam
yani boşa oynama 2:1 char bende var ama çok kötü bence

Yukarı Alt