Server
Assos
Takımı
Besiktas
Öncelikle Merhabalar ,
-Karakterimi satmak zorunda oldugumdan dolayı veriyorum Paraya ihtiyacim var arkadaşlar Gerçekten çok uygun bir fiyata vereceğime inanıyorum Lütfen sizden tek ricam karakterim hakkında kötü yönde veya iyi yönde Yorumlar yapmanızı istemiyorum Sadece ciddi alıcılar bana ulaşırlarsa gerçekten çok tatmin olucam emin olabilirsiniz.

Char Nick : -[MH]`Mickiewicz
Char KD : 32860/8320
Char KD : %78 Head Shot Oranı %32
Char NG : 4000
Char Puan: 503032

Char İçinde bulunan Süreli (NG) durumundaki silahlar ;

1- Aug A 3D : 41 Gün
2- Pystol D : 41 Gün
3- L11 3D : 41 Gün
4- Kadın Karakter Combo(FR-CT) : 45 Gün
5- Mini Axe 3D: 43 Gün
6- %50 Xp Arttırıcı : 41 Gün
7- %30 Xp Arttırıcı : 23 Gün
8- %5 Kurşun Geçirmez Yelek : 11 Gün
9- %10 Kurşun Geçirmez Yelek : (Hiç Kullanılmamiş 30 Gün ' ü mevcuttur.)
10- Criss Dual D : 63 Gün
11- Mavi Uzay Maskesi : 41 Gün
12- Mega HP %5 : 27 Gün
13- %30 Puan Arttırıcı : 26 Gün
14- Zırh Delici Mermi :
15- Müfettiş Karşıdaki bilgileri Görntüleme : 71 Adet.

Karakterimde mevcut Silahlar Extra puan vs herşeyi bu kadardır Extradan normal puanlı itemleride mevcuttur yazma gereği duymadım ilgileneceğiniz konu NG dir düşüncesi ile Puanlıları buradan yazayım çoğunun 150+ adet mevcuttur..

-Arkadaşlar Char ı istanbul içinde Elden satabilirim.
-İstanbul dışında oturanlar Korkmayın Hertürlü güvencesini verebileceğim Hesap vs birçok kayıtlı işlerim vardır sitede yasak olan (REKLAM) gibi şeylere gireceği için bunları yazmıyayım ama emin olun İster TS den ister Cep TeL den bunları anlatabilirim. İlgilenen arkadaşlarıma duyurulur Char fiyatını 700 TL düşünüyorum Tabikide Heryerde olduğu gibi Pazarlık payı az da olsa vardır.Lütfen Gereksiz alıcı olmayan kişiler Yorum yapmanızı kesinlikle istemiyorum Yönetici arkadaşlarımada buradan sesleniyorum eğer karakterime saldırı içerikli şeyler paylaşılırsa silinmesini istiyorum alıcak kişinin Alehine :)
- Char ı satmamın diğer nedeni ise Fazla vaktimin olmaması birçok işimin olması PB oynıyamamam ve karakterim daha alçalmadan yani oyun genelinde elden olsun veya tüm güvencesi ile banka yolları ile satabileceğimi düşünüyorum ilkkez yaptiğim birşey değildir bunuda özellik ile belirtmek isterim Gerçekten ciddi alıcılar bana ulaşabilir ilginiz ve alakaniz için çok teşekkür ederim :).

Server
Assos
Takımı
Besiktas
NiNCaSu demiş ki:
Güven konusunda sitemizdeki arkadaşlarımızın sıkıntı çekeceğini sanmıyorum.Hayırlı satışlar.
Alıcı Çıktığında hertürlü güvencesini ben vereceğim :wink1: :) Sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

Yukarı Alt