joysro

r1

Cladren

Tanınıyorum
Kayıt
6 Eylül 2011
Mesajlar
264
Beğeniler
0
kingo
Oyuna Epic 7 Bölüm 2: İhtiras ile yaratıklarınızı geliştirebileceğiniz Yaratık Çiftliği oyuna eklenmiştir. Yaratığı çiftliğe emanet edersiniz ve yaratık otomatik olarak gelişir. Yaratık Çiftliği Ronda güney doğuda yer almaktadır.



Kullanım:

- Yaratığı bırakmak istediğiniz yeri seçin.
- Bırakmak istediğiniz yaratığı seçin.
- Kullanmak istediğiniz bileti seçin (Her yaratık için farklı sayıda bilet gerekmektedir.)
- Yulaf tostu kullanıp kullanmayacağınızı belirleyin. (Yulaf tostu bilet ile aynı miktarda tüketilecektir.

1) Yaratık çiftliği biletini NPC Sonya’dan alabilirsiniz. (Mağazadan özel yaratık çiftliği bileti de alabilirsiniz.) Bilet kullanım süresi tamamlandıktan 30 gün içerisinde yaratığınızı almazsanız yaratığınız kaybolacaktır. Bilet süresi dolmadan önce yaratığınızı geri alabilirsiniz.
2) Yaratığınızı alır almaz biletin kullanım süresi sona erecektir. Yaratığınızı tekrar bırakmak isterseniz yeni bir bilet kullanmanız gerekir.
3) Yaratığın nadirliğine göre kullanılan bilet sayısı değişiklik göstermektedir. Yulaf tostu kullanılan bilet sayısıyla aynı miktarda olacaktır.

Örnek: Şahin adam için 3 bilete ihtiyacınız olduysa, yulaf tostu bırakmak isterseniz 3 yulaf tostuna ihtiyacınız olacaktır. Belirli bir oranla bırakmış olduğunuz yaratık günde bir kere olmak üzere size bir hediye verebilir.



Hediye olarak: Yaratık ruhu, Enerji 500, 1000, yaratık iksirleri, yiyecek veya içecek, boş yaratık kartı elde edebilirsiniz.



Yaratık, yaratığı teslim ettiğiniz andaki seviyenize kadar gelişecektir. Çiftlikte yaratığın maksimum ulaşabileceği seviye 100’dür. Evrim 1 olarak bıraktığınız bir yaratık 60. seviyeye ulaştıktan sonra daha fazla gelişmeyecektir. (Ör-1: Yaratığı teslim ettiğinizde seviyeniz 80 ise yaratık maksimum 80. seviyeye kadar gelişir. Ör-2: Seviyeniz 120 ise yaratık maksimum 100. seviyeye kadar gelişebilir. Ör-3: 58. seviyede 1. evriminde bıraktığınız bir yaratık maksimum 60. seviyeye ulaşır ve gelişimi durur.) )


Yaratık türü ve sihirlendirmesine göre gereken bilet sayısı:

 
Yukarı Alt