SleepWalkeR

Tanınıyorum
arkadaslar benim bi ödevim var fakat bir türlü hiçbirşey aklıma gelmiyor belki yardımcı olursunuz :)
ödevin konusuna gelelim

Dönem Projesi (Ödevi): Bir teknolojik ürün, sistem veya proses tasarlayınız.
Yaptığınız tasarımın patent başvuru dosyasını hazırlayınız.
şimdi bu biraz ilginç ve ağır durabilir ama ben sizden sadece bir bir teknolojik ürün istiyorum, kullanışlı, günlük hayatta işe yarayacak, her konuda olur, sadece bir icat ama tamamen sizin fikriniz olmayabilir olan birşeyide geliştirebilirsiniz,
1-2 örnek vereyim, mesela eskiden yazı yazmak için kurşun kullanılırmış, sonra bu elleri kirlettiği için tahta kaplanmış, sonra kaplandığı tahtanın kırpılması için kalemtıraş icat edilmiş , sonra kalemtıraş pilli ve otomatik hale gelmiş. 1 örnek daha mesela bir sandalye icat edilmiş, sonra adam daha rahat olması için sallanan sandalyeyi icat etmiş..

yani yeni birşey de olabilir olan birşeyi geliştirmek de olabilir :D
hadi yaratıcılığınızı konuşturun dersten geçmem için banada yardım edin hiçbrşey aklma gelmio :D

SleepWalkeR

Tanınıyorum
BøBa demiş ki:
mausepad'in daha rahat olmasi için isitici falan :twisted:
vallahi hem çok hızlısın hemde bu kış günü güzel bi konuya değinmişin :D biraz cevap gelsin gelmezse bunu kullanabilirim :) mantıklı birşey hemde kağıt şeklinde ısıtıcılar var halıların içine bile yerleştirebiliyorlar yapılmıycak birşey değil yani xD fikir için teşekkürler :wink1:
neyse hadi bende düşünüyorum ama kafam durdu birazcık :)

Yukarı Alt