Ordu/Ünye:

Orjinal:
- Resim Silinmiş.
HDR:
- Resim Silinmiş.

Ordu/Akuuş/Karaçal Köyü:
Orjinal:

- Resim Silinmiş.

HDR:
- Resim Silinmiş.

Resimleri tamamen ben yaptık(Fotoğraflarıda ben çektim) Tamammen alıntı değildir.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
çok güzel fotolar teşekkürler orijinal halleri bile harika çekilmiş, tripod kullandın mı ? açıya bakılırsa kullanmamışsın.

d.mod olmak istermisin digital fotoğrafıcılık senin olsun ne dersin güzelim ?

Ps : bende elimdeki bazı mekan fotolarını hdr yapmak istiyorum öğretebilirmisin !

Aslında böyle fotoğraf çekmek için tripot veya D-SLR fotoğraf makinesi gerekmiyor =) Sadece fazla titrek olmayan bir el (Oda yoksa elinizi dayayanileceğiniz bir yer veya Anti-Shake özelliği olan bir fotoğraf makinesi ki anti shake artık bütün fotoğraf makinelerinde var :)) yeter.Ben Hp Photosmart M537 kullandım (6 Mp) eğer Ev ayarı yapılabilen bir fotoğraf makineniz varsa çok daha güzel sonuçlar alabilirsiniz HDR fotoğrafta.Ben bunu photoshop ve ekstra birkaç programla yaptım.Ama eğer çok isteyen olursa nasıl yapıldığını gösterebilirim.

şuan anlatmaya çalışıyorum zaten konuyu açtım yapım aşamasında.Bu arada Respect imzandaki yazıyı nasıl yaptın :D

Jigsaw

Aileden
İlk resmin orjinal halini, ikinci resmin de HDR halini beğendim. Güzel çekimler yapmışsın, tebrikler, başarılar...

aids

Keşke Tarih saat damgasını kaldırsaydın.. Ama fotoğraflar müthiş benim de elimde bir kaç tane böyle Fotoğraf var Fakat HD özelliğini nasıl ekleyebiliriz?

Yukarı Alt