Arkaşlar sp kasmak çok zor geldi ama kastım 800 k ve oyuna ara verdim şu an aklımda sşöyle bir soru war wizard+bardmı wizard+clericmi: Cleric yaparsam ilerdek levellerimde mob taxi yapma olayım olucak ama wizard bard yaparsam bundan endişeliyim yani çok kararsız kaldım sizlere denışmak istedim.Sizce hangisi daha mnatıklı
Sitede yeniyim arkdaşlarımın önerisi durumunla geldim eğer konuyu yanlış yere açmıssam kusura bakmayın

Wiz Cleric taxilerde daha iyi ama bard açarsanda çok hızlı kasarsın.Gerçi isroda para sıkıntısı çekmeyeceğin için drug alabilirsin.Cleric daha uygun bence. :muck:

Uniq killer olmak istiyorsa Wiz&Bard ,Daha hızlı kasılıp aynı zamanda parada kasmak istiyor ve pvp lerde bir nebzede olsa wiz&bard dan daha başarılı olmak istiyorsan Wiz&Cleric olmanı tavsiye ederim... :thumbsup:

Evet aslında aklımda wizard cleric wardı ama birçok arkadaşım ağır gitmesinden şikayetçi wizard bard yaparsamda ilerde taxiler hayal olucak ama ilgilendiğiniz için çok saolun...Druglara kuvvet xD

nervous09 demiş ki:
Evet aslında aklımda wizard cleric wardı ama birçok arkadaşım ağır gitmesinden şikayetçi wizard bard yaparsamda ilerde taxiler hayal olucak ama ilgilendiğiniz için çok saolun...Druglara kuvvet xD
Ptlere girersen o sorunda hallolur. 8)

Yukarı Alt