Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
daha önce böyle bi topic açmıştım işlerimden dolayı yardım edebildiğime etmiştim bi süre sonra kilitlettirmek zorunda kaldım. Şimdi tekrardan yapılandırma istek ve yardım topicini açtım. Oyun bilgimden şüpheniz olmasın EU da2 handed dagger xbow wizard warlock çarları bard ve cleric yan masteryleri ve çinde ise 5-1 hibrid spear / str bowman / hibrid bowman / full int nuker gibi çarları yüksek levellere taşıdım, oynadım ya da arkadaşlarımın vardı girdim. yaklaşık 3 yıldır sro oynuyorum. Kısacası yardım edebileceğime inanıyorum.

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Ozaman Cleric rehberi alabilirmiyim claric çar açmayı planlıyorumda

serkan258 demiş ki:
7-1 hybrid spear char yapılandırması istesem :)
2 Tane çok önemli nokta var olmazsa olmaz

1.
Öncelikle 90 lvl olduğunda çarına 33-34 tane str verilmiş olacak. yani toplamda 53-54 strsi olacak soyunuk halde. hangi seçenek olacağı sana kalmış.Nası vereceğin de sana kalmış istersen belli bi lvl e kadar full int git istersen 7 lvl de bir ver. benm tercihim bi yere kadar full int daha sonra strleri verme.

2.
bunun kadar iyi bir pretector set olacak. Bu 80 lvl e göre set. sen bunun 9 dg sini yapacaksın
- Resim Silinmiş.

3.
skillerin 5-1 rehberimdeki gibi olsun.
viewtopic.php?f=101&t=45715

Linkte herşey açık ama ben bi daha anlatıyım

öncelikle Combo SoulSpear ve Ghost Spear kesinlikle açılcak. Combonun nedeni mag. damage ağırlıklı olduğumuzdan imbue ile seri şekilde damage koyabilmek.

Lightning in hepsi açılcak.
Cold da physical defans buff ı pasif snow shield Crystall Wall ((Tercihe göre)) cold nuke ((Tercihe göre açılcak))

30 lvl Pacheon ((Attack Rating)) yada Force ((Vital Spot ile parry ratio düşürme)) açılcak.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
cok teşekkür ederim yardımlarından dolayı ellerin klavyen modemin dert görmesin :)

Dj TuRşU demiş ki:
macrocheck hocam wizard ım ama cleric açmak istemiyorum bana gereksiz sp harcatıyor gibime gelio açmak zorundamıyım
CLeric açarsan sadece Holy Words ve Recovery division ı aç sp n çok azsa sadece recovery division aç sna can pompalar. Zaten Wizardsın spnin baya artması gerek. Light ilk nuke sini uplama. Earth ünde ilki biraz gereksiz. Cold fire ilk nukeler uplanacak.Alan vuruşları hepsinde uplanacak 60 lar da önemli.

Bard açıyım diosan hızlı koşma ve noise aç noise de normal canavarlar sana dalmaz

ya bnm xbow cleric charım war cleric teki lıght armor passivelerini açtım fakat elime xbowu alınca passiveler gidiyo :( kıyafetim lıght armor bnm ne yapmam lzm o passivelerden yararlanmak için

macrocheck demiş ki:
hiçbişi yapamazsın elinde cleric rod varken geçerlidir required item:Cleric rod yazmakta onlarda
required item:lıght armor,Cleric rod yazıyo peki bişe daha sorcam o kdr wiz o passivelerden yararlanmak için neden lıght armor oluyo peki

rockÇı demiş ki:
macrocheck demiş ki:
hiçbişi yapamazsın elinde cleric rod varken geçerlidir required item:Cleric rod yazmakta onlarda
required item:lıght armor,Cleric rod yazıyo peki bişe daha sorcam o kdr wiz o passivelerden yararlanmak için neden lıght armor oluyo peki
benm gördüğümü sende görüyorsun required item: cleric rod yazısı var... O wizardlar robela çok yattıklarından light armor giyiyolar passive için değil

Yukarı Alt