1. Reklam

1. bestsro
      joysro
      anafor
      anafor
      viki
      darkroad
      bosalan

yapılandırma için bir fikir verin

1. compassionate

compassionate rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    tasarımcı

öncelikle buradaki konuları inceledim. hepsi birbirinden güzel. ama ben bir türlü karar veremiyorum arkadaşlar. benim elimde 96 lv ff nuke car var. full force. herşeyden önce sp derdim yok. 100 lv oluncaya kadar böyle gitmeyi düşünüyordum ama. bir skili kapatıp weapon skili açmak istiyorum. pvpde full force biraz ezik geliyo sanki. ama ne kapatacağıma karar veremedim. cold ligth beachenon düşünüyom ama fire kapatmak istemiyorum.çünki demagelri çok iyi. cold kapatayım diyorum beachenonda phy skili var ama sn düşük. ligth kapatsam diyorum nuke için pek doğru bir secim değil. sizden ricam sağlam bir nuke yapmak istiyorum. her çar sağlamdır kullanmasını bilirsen ama full force ile olmayacak gibi. çar 96 lv. +5 sword shiled var 10 dg set full blue ve +5 set. 300 k da sp var şuan

2. Claire

Claire rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bence Senin İçin En İyisi Bu Fire , Cold , Bicheon :)

3. AnatoliaFire1

AnatoliaFire1 rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...

Cold-Light-Bicheon öneririm. Ama fire açıcam diyosan bicheondan vazgeç cold veya ligttan değil. Fire-cold-light.

4. compassionate

compassionate rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    tasarımcı

ahh işte bi karar verebilsem. ligthta mag demage arttıran skil ve hızlı koşma var. cold ta phy defans fire de en iyi demage. intçi bi çarın ezikliği hangisini kapatsan bi taraf ezik kalıyo. masteri bi artsaydı süper olurdu o zaman. fire cold ligth beachenon. hepsini maxlardım. büyük bi ihtimal beachenon açıcam ama ligth kapatmayı düşünüyorum.oda şimdilik. sizden gelecek olan fikirlere göre tabi

5. Josephine

Josephine rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci

Cold-light-Bicheon hem pvp hem uniqde başarılıdır...
    Snow,yatır-batır,stun vb işine yarar...

6. AnatoliaFire1

AnatoliaFire1 rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Light nuker charın can damarıdır bence. Fire illa açıcam diyorsan bence bicheondan vazgeç. ^^

7. Wax Whine

Wax Whine Psikolog

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    48

Bicheona stun skilli mi geldi?

8. compassionate

compassionate rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    tasarımcı

yok illa demiyorum. sonuçta birini kapatmam gerekiyo. herkes ligth cold yapmış ve çok memnunlar. demek istediğim şey cold taki nukenin demagesi belli. bir nuke snow bitince sıkıntı yaşıyor. beachenon acacaksam cold gereksiz gibi geliyo. ondan phy defans ve yatır batır var bide stun geldi. cold kapatmayı düşünüyordum ama bu seferde defans sıkıntısı yaşarım diye korkuyorum. offffff çok zor ya

9. AnatoliaFire1

AnatoliaFire1 rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bak şöyle söyliyim. Bir nuker in 2 tane can damarı vardır; bunlar cold ve light. Cold defans light attack. Kalan mastery yi belirlemek sana kalmış. Damage vercem diyosan fire aç. Ama hep nuke hep nuke sıkılırım (ki sıkılırsın ben denedim) diyorsan Bicheon açıp yatır batır yaparak biraz eğlenemene bakacaksın. ^^
    Tercihim light cold bicheon.

10. compassionate

compassionate rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    tasarımcı

eyvallah. herkes gibi seninde düşünce öyle. bakalım. öyle yapalım olmadı değiştiririz. heuksal açmaya ne diyorsun. peki. onda da mag defans var ve ayrıca hp

11. Quattro

Quattro olduser

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mühendis

Fire dan bencede vaz gecme coldanda vaz gecemezsın phy atagımda olsun dıyorsa yapacak bır sey kalmıyor haa bu arada lıght ın macig. atak skıllerıne takılıp kalmayın fire dakı yuksek dgm ile arayı kaparsınız emın olun...

12. AnatoliaFire1

AnatoliaFire1 rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Heuksal açarsan pasif ile canın artar, bu bi bakıma heuksalı bicheondan üstün kılabilir fakat yatır batır, combo ve block ratio nedenlerinden dolayı bicheon sword+shield tercih ederdim.

13. compassionate

compassionate rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    tasarımcı

şey yapsak fire beachenon ligth ve coldu da ortaya karışık bişey yapalım. snow un sonuncusunu kullanamıyoruz zaten hemen mp bitiyo mesela cold 68 lıgrh 32 olabilir

14. AnatoliaFire1

AnatoliaFire1 rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Senin kararın ama ben parça parça uğraşmazdım yapıcaksam 100 100 100 yapardım. Bu 3 mastery de light cold ve bicheon olurdu. ^^

15. compassionate

compassionate rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    tasarımcı

ya orası öyle de heuksalda can yanına bide stun koy. yatır batır ap ayrı bişey. ama heuksalın skilleri çok sri diye düşünüyorum. bi stun yedikten sonra zaten pek bi şansın kalmıyor. ayrıca spearında mag atağını göz önünde bulundurmak gerekiyor. atak yönünden hem daha güçlü hemde seri diye düşünüyorum. dedim ya işte çok düşünmemek gerekiyor.çünki her çar güzeldir. ama ben birazda eğlenmek istiyorum 96 lvden beri kas kas boss bile beklemedik kasmakan. full farm oldu tamam ama full force ile bitek nuke atmayla hiç eğlenceli olmuyor. heleki karlındaki insana tek atamıyorsan hiç eğlenceli değil

16. AnatoliaFire1

AnatoliaFire1 rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bir tek nuke atmak eğlenceli değilse indir fire ı upla bicheonu hayatını yaşa. 8)