3 aydir müşterilere sp kasiyorum ayni slot bende yabancilari geçtik türklerden bunlari beklemezdim!(Yabancilar gidene kadar slotunda kalayim (Tamam buyur) (Yabancilar gider sonra bana ne 2 aydir burdayim?)Daha yeni geldin be gülüm!)o yetmez 2 char getir koy slotuma yetmez sizmi yaptiniz yapmadiniz bilmiyom gunahını almayım charlarimi yatir?2 charimi pk olup yatir?(Ardından diklenme?)Ekmeğimizi yiyoz! Ben tek bir laf söyledim ss de mevcut!

- Resim Silinmiş.

Ve sonuç ortada! Slotu 4 charla geri aldim. Sonra çekti gitti tabi!

- Resim Silinmiş.

bişi dememe gerek yok yani!

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Böyle insanlara yazıklar olsun diyor hepsine akıl fikir diliyorum. Oyunu bile paylaşamayan insanlar he de geç. Alayı 12 yaşında daha klavye başında delikanlı oluyor. Oyunu da zehir ettiler artık

Polgara demiş ki:
Böyle insanlara yazıklar olsun diyor hepsine akıl fikir diliyorum. Oyunu bile paylaşamayan insanlar he de geç. Alayı 12 yaşında daha klavye başında delikanlı oluyor. Oyunu da zehir ettiler artık
Aynen aynen yaw en son öğendim mehmet diye birisi yaşlari 35 arasi yaw benimle yaşıt sayılırsın terbiyesizlik değil mi bu ya ne diyelim töbe töbe ya slotu aldim dua et diyor (ederim ALLAH a Şükürler olsun diye)

Salla maksat burdan eğer bakarsa kendisi görüp utansın tek niyetim bu!

halgan1 demiş ki:
Polgara demiş ki:
Aynen aynen yaw en son öğendim mehmet diye birisi yaşlari 35 arasi yaw benimle yaşıt sayılırsın terbiyesizlik değil mi bu ya ne diyelim töbe töbe ya slotu aldim dua et diyor (ederim ALLAH a Şükürler olsun diye)

Salla maksat burdan eğer bakarsa kendisi görüp utansın tek niyetim bu!
Boşuna insanoğlu çiğ süt emmiş demiyorlar hacım. Daha dün beni kas diye ağlayan ufaklıklar vardı bunları bedava kastım premium var ticket açık demeden 55te bi aldım 77 yaptım aradan aylar geçti dün Hercules'te farm charı açtım yolda görünce selam çaktım durumu anlattım. Ya ben kasarım da okul var işte şöyle de böyle de demeye başladı . Yok dedim ağlama senden medet umsaydım silkroad'ı pc ye yüklemezdim.
Sonra cidden ihtiyacı olan içtenlikle yardım isteyenler geliyor geri çevirsem içimde kalır kabul etsem o da unutur gider kimseyle konuşmuyorum en iyisi. Göze göz dişe diş. 1 adım gel sana koşayım 1 tane vur banı basayım :D

nası 35 yaşındaymış yahu , eğerki dogruysa zaten yaşı ilerlemiş aklı değil .. Son resimdede çok fena almış slotu belli oluyo zati :lol: nasıl derler '' dağdan gelip bağdakini kovma '' ^^
Ps : kafana ' NO_TAXI ' yazmana ragmen adam halen taxi diye ısrar ediyor :) bunlardada var sorun :roll:

work3r demiş ki:
nası 35 yaşındaymış yahu , eğerki dogruysa zaten yaşı ilerlemiş aklı değil .. Son resimdede çok fena almış slotu belli oluyo zati :lol: nasıl derler '' dağdan gelip bağdakini kovma '' ^^
Ps : kafana ' NO_TAXI ' yazmana ragmen adam halen taxi diye ısrar ediyor :) bunlardada var sorun :roll:
:P Güzelim resme bakarsan slotu ben geri aliyorum Yani sadece orda Lord charı duruyordu baktim 1 yabancı onu def ettik ardından 2 tane türk pes yani :) Pt dekilerde benim charım bilmem anlatabildim mi:) Elmi yaman ben mi? :P

halgan1 demiş ki:
work3r demiş ki:
:P Güzelim resme bakarsan slotu ben geri aliyorum Yani sadece orda Lord charı duruyordu baktim 1 yabancı onu def ettik ardından 2 tane türk pes yani :) Pt dekilerde benim charım bilmem anlatabildim mi:) Elmi yaman ben mi? :P
ee sen serverda belli bi yere gelmişsin charlar ile :) elmi yaman ben mi sorusu biraz abest olur :twisted:

PwRLwl yaptiğim müşterinin unionundaydi ben HALGAN_2 yazdim baktim tüm sesler kesildi:) tek başima yaziyordum guilde eheh sonra sıkıldım afk oldum:)

Yukarı Alt